$
מוסף 03.09.2015
שאלות מוסף 03.09.15 ראש

מה הלאה

אפליקציה חדשה שמאפשרת להחליף פרטים, סטארט אפ שורצה להפוך את חוויית הרכישה של סלון חדש לנוחה, כותר שמסעיר את הגיימרים ופרויקט שמשדך בין המדפסות התלת־ממדיות לזכוכית

אחי רז 06:2203.09.15

לסמארטפון: מי שם?

להכיר אנשים חדשים זה איזי פיזי, אבל להחליף איתם פרטים זה כבר מסובך יותר. זאת לפחות שורת המכירה של האפליקציה החדשה Knock Knock, שמגובה בסלבריטאים כמו וויל אי.אם וריצ׳רד ברנסון, ומבטיחה לפשט את העסק. פוגשים מישהו? הוא ואתם נוקשים פעמיים על המסך, וכל אחד מקבל את הקונטקס של השני. חינם לאנדרואיד ואייפון.

http://knockknock.co

 

אפליקציה חדשה אפליקציה חדשה צילום: http://knockknock.co

 

לבית: ספה בקופסה

חשבתם שהרהיטים של איקאה ארוזים בקומפקטיות? סטארט־אפ ריהוטי מרוד איילנד רוצה להפוך את חוויית הרכישה של סלון חדש לנוחה, קומפקטית ואלגנטית בהרבה. ההבטחה שלהם היא מערכת ישיבה מעוצבת שמגיעה בתוך כמה קופסאות שטוחות, וניתנת להרכבה בתוך דקות ספורות. לא מאמינים? הסרטון שלהם יעיף לכם את המוח.

http://bit.ly/Greycork

 

 צילום: http://bit.ly/Greycork

 

לגיימרים: קרב השנה

הכותר החדש בסדרת משחקי הפעולה Metal Gear Solid מסעיר את הבלוגים ואתרי הגיימרים זה זמן רב, למרות שהוא רואה אור רק השבוע, וזוכה להשתפכויות פסיכיות. העלילה של The Phantom Pain מתרחשת ב־1984, והיא כל כך מסובכת ופתלתלה, שנדרשים סרטוני מעריצים ביוטיוב בשביל לפרשן אותה. כל הפלטפורמות.

http://bit.ly/MtlGrSld

 

 צילום: http://bit.ly/MtlGrSld

 

לעתידנים: הוואזה הדיגיטלית

פרויקט חדש של החבר׳ה מ־MIT משדך בין המדפסות התלת־ממדיות לזכוכית. התוצאה, לפחות לעת עתה, היא סרטון מרהיב שמדגים את התהליך, ואת האפשרויות שגלומות בטכנולוגיה הזאת. המוצרים שיוצאים מהכבשן הלוהט שלהם נראים מעולה, ומבטיחים שברגע שלכולנו תהיה גישה למכונות שעובדות בטמפרטורות רלוונטיות, יהיה פה שמח.

http://bit.ly/Glass3D

 

 צילום: http://bit.ly/Glass3D

 

לחצר: טיקי טאקה

רוצים להוסיף קצת אקשן לחצר אבל לא בא לכם על עוד שולחן פינג־פונג משעמם? יש פתרון והוא נקרא טק־בול, שילוב של כדורגל, כדורעף וטניס שולחן. באמצע המשטח הקמור ממוקמת רשת, ולכל שחקן יש שלוש נגיעות לפני שהוא מעביר את הכדור לצד השני של המגרש. באתר תמצאו גם הדגמות שישפרו לכם את הטכניקה.

http://www.teqball.com

 

 צילום: http://www.teqball.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x