$
מוסף 20.08.2015
שאלות אורניום

מה הלאה

ההאקרים על הגדר, איך להעיר בתים חשוכים, מצלמה שמייצרת זיכרונות בדיוק כמו המוח ועוד

אחי רז 01:2020.08.15

1. לפחד: ההאקרים על הגדר

 

 

 צילום: שאטרסטוק

 

השתלטות מרחוק על הרכב שלכם היא רק אחת הסכנות שטומנת בחובה הקדמה המואצת. אם אתם רוצים עוד כמה חומרים חדשים לסיוטי הלילה, הנה סקירה מפורטת של כל הדרכים שבהן האקרים יוכלו להרוג אותנו בעתיד הקרוב, מפתיחת דלתות המונית בבתי כלא עד שיתוק כל רמזורי התנועה.

http://bit.ly/Hack-Nightmare

 

2. לעצב: בעקבות השמש

 

 

בתים חשוכים הם בעיה, אבל עכשיו יש פתרון טבעי יותר מלמלא אותם במנורות. Lucy היא מראה חכמה שמביאה אור טבעי לתוך החדר. מניחים אותה בנקודה מוארת, והיא עוקבת אחרי השמש לאורך היום באופן אוטומטי, וזורקת את האור הנעים לנקודה קבועה בחדר. פתרון חסכוני, אלגנטי ומבריק. 200 דולר.

http://preorderlucy.com

 

3. לתעד: העורך האוטומטי

 

 

מה אם היתה מצלמה שמייצרת זיכרונות בדיוק כמו המוח? זאת שורת המכירה של המכשיר Gravva, שמבטיח לחתוך באופן אוטומטי את החלקים המשעממים בחיים, ולהשאיר את מה שמעניין. כשגומרים לצלם מניחים את גראבה על משטח הטעינה, והיא מעלה הכל לענן ועורכת ברקע את הסרטונים. 249 דולר בהזמנה מוקדמת.

https://getgraava.com

 

4. ליצור: כתוב באור

 

 

עברו הימים שבהם חיסול נמלים באמצעות זכוכית מגדלת ואנרגיית השמש נחשב פעילות לגיטימית. היום צריך גם ליצור משהו. FEBO היא ערכה ייעודית שרותמת את קרני השמש לעזרתכם, ומאפשרת לחרוט באמצעותם על משטחי עץ, שעם, עור ועוד, כשהמגבלה היחידה היא היצירתיות שלכם וכמות שעות שמש. 35 דולר בקיקסטארטר.

http://bit.ly/FEBO-ks

 

לשתות: תוססס

 

 

סצנת האלכוהול הישראלית רוחשת מבשלות, מזקקות ויקבים בוטיקיים שקמים תחת כל עץ רענן. השיכרים של ״שיכר הכפר״ מקיבוץ געתון יושבים בול על משבצת ראש השנה ההולכת וקרבה, עם מנעד רחב של משקאות פירותיים, מפסיפלורה דרך קיווי ועד תפוח בדבש, שיתאימו לכולם בזכות אחוז האלכוהול המתון (17.5%). להשיג באתר.

http://www.glg.co.il

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x