שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מוסף 02.07.2015
שאלות מוסף 02.07.15

מה הלאה

מנורה שולחנית שמפיצה הילה בצבעי כחול סגול, צלמים שמעדיפים את כפתור הצילומסך במחשב, פארק גחליליות חדש נפתח בסין ומשחק קופסא מאתגר

אמיתי גזית 07:0602.07.15

לבית: מנורה מהחלל

הנה לכם הזדמנות טובה להתחבר אל הקוסמוס בצורה הדוקה יותר, ובנוחות של הסלון שלכם: מנורה שולחנית בגובה 35 ס"מ שמפיצה הילה בצבעי כחול סגול המדמים נביולה מפוארת. הקסם מתרחש הודות לעיגול זכוכית קטן ובתוכו נורת LED, שיושבים על זרוע מתכת עדינה. כל העסק מיוצר באיטליה ועולה 900 דולר.

http://bit.ly/NiceLamp

 

מנורה מנורה

 

לצלמים: ליבק לא יאהב

רבות נכתב על הדמוקרטיזציה המואצת שהצילום עובר הודות לטכנולוגיה, אבל בבסיס עדיין עמדה מצלמה. כעת מתפתחת סצנה רוחשת של צלמים שכלי הנשק שלהם הוא כפתור הצילומסך במחשב, וסביבת המחיה היא משחקים עתירי התרחשויות כגון Grand Theft Auto או Resident Evil. אז מי פה האמן בעצם?

http://bit.ly/GTA-Photo

 

 

למטיילים: גן מאיר

פארק הגחליליות החדש שנפתח בוואהן, סין, מרהיב בדיוק כמו שאתם חושדים. בכל שנה בין מאי לאוקטובר הוא יאפשר למבקרים לטייל בין 10,000 גחליליות, וגם לתצפת עליהן בשני מסלולי שיט.

http://bit.ly/FFPark

 

 

לביטורנט: חגיגה בלבן

שני טניסאים שהם הפכים גמורים, שמתמודדים במשחק הארוך ביותר בתולדות הספורט הלבן, עומדים במרכז הספיישל הקומי של HBO ״שבעה ימים בגיהנום״. הצד המסקרן: הליהוק של קיט הרינגטון, ג׳ון סנואו מ"משחקי הכס", לצד אנדי סמברג המחופף, ושורה של טניסאי עבר והווה. 11 ביולי.

http://bit.ly/Hell-Week

 

 

למתנה: אין קץ לילדות

אחד ממשחקי הקופסה הבודדים שעדיין, וכנראה לעד, עובדים יותר טוב בעולם הפיזי מאשר הדיגיטלי הם הפאזלים. ואם אתם אנשים של אתגרים רציניים, הפאזלים הגראדיינטיים האלה הם בשבילכם. הקושי העיקרי הוא כמובן שאין אלמנטים ברורים להיאחז בהם, ככה שנידונתם לניסוי וטעייה אינסופיים. 18 דולר, בשני דגמים שונים.

http://bit.ly/AreaWare

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x