$
מוסף 11.06.2015
מוסף 11.06.15

מה הלאה: עדכונים מהשטח

ספר מתכונים של ג'קסון פולוק, אזניות שיושבות בתוך האוזניים, משחקים מז'אנר שוברי הקירות, סרט אפוקליפטי ואופנה לבישה

אחי רז 09:5911.06.15

אמנות: ארוחת שפריצים

לא הרבה אנשים יודעים שחוץ מלהיות אמן פורץ דרך, ג'קסון פולוק היה גם טבח לא קטן. כדי לוודא שיותר אנשים יכירו את הצד הזה שלו, רואה כעת אור ספר שמאגד את מתכוניו, כפי שנמצאו על דפים בכתב ידו. למי שתמיד רצה לגלות את הסוד מאחורי רוטב הפסטה המפורסם שלו, ועל הדרך לבלוע קצת קולטורה. 40 דולר.

http://bit.ly/Poll-kBook

 

 

 

טכנולוגיה: העתיד נשמע חלש

יש אנשים שפשוט רוצים לראות את העולם שותק. אבל יש אחרים שרוצים לשמוע כל מה שאומרים עליהם. כאן נכנסות לתמונה האוזניות האלה, שנקראות Here, ומגזין "וויירד" קורא להן מדע בדיוני. הן יושבות בתוך האוזניים, ובעזרת אפליקציה נלווית אפשר לווסת את הווליום של העולם, מהשתקה מוחלטת ועד שמיעה ביונית. עכשיו בקיקסטארטר.

http://bit.ly/WiFi-Headphones

 

 

משחק: לשבור את הקירות

משחקים מז'אנר שוברי הקירות ("פופקורן" בעגה המקומית) הם מניה בטוחה, ויש שפע מהם. אבל Anodia 2 הוא לבטח אחד המוצלחים שיצאו בסוגה הזאת, וגם אחד הכיפיים של התקופה האחרונה. אין פה שום פטנט פורץ דרך מלבד עיצוב נעים, טונה של בונוסים והפתעות, ומחיר טוב. כלומר חינם. אנדרואיד ואייפון.

http://bit.ly/Anodia2

 

 

סרט: משולש האפוקליפסה

אם סוף העולם זה לא כאב ראש גדול מספיק, תארו לכם מה קורה כשלחייו של הזוג האחרון על פני כדור הארץ נכנס גבר שטורף את כל הקלפים. זאת נקודת המוצא של "Z for Zachariah" בכיכובה של מרגוט רובי ("הזאב מוול סטריט"), שיגיע באוגוסט לאקרנים אחרי בכורה מוצלחת בסאנדנס.

http://bit.ly/ZforZtrailer

 

 

אופנה: הכל לביש

גם אם הוא כרגע רק בגדר קונספט, ברור ש־Tactum חייב להיות חלק מהחיים שלנו בקרוב. הוא מציע עיצוב תכשיטים או פריטים לבישים ישירות על הגוף, באמצעות מקרן. מחוות כף יד משמשות למודיפיקציה של האביזר המוקרן, והתוצאה הסופית נשלחת להדפסה במדפסת תלת־ממד, מוכנה לעלות על הגוף.

http://madlab.cc/tactum  

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x