$
מוסף 02.04.2015
מוסף 02.04.15

מה הלאה: עדכונים מהשטח

קסמים בדיסני וורלד באורלנדו, מערכת הסטריאו הבוטיקית של Wren HiFi, רוטב הסרירצ׳ה הטרנדי, מכונת קפה חדשה ועוד

אחי רז 11:3508.04.15

1. טכנולוגיה: זה קסם

  

 

אם תרצו הצצה לאיך ייראו החיים שלנו בעוד כמה שנים, מבטיח מגזין "Wired", עליכם לתת קפיצה לדיסני וורלד באורלנדו. בפארק מחליף צמיד חכם את הארנק שלכם, ומשמש כדי לנטר את מיקומכם בכל רגע, כך שהאוכל שהזמנתם מראש ימצא את דרכו אליכם ברגע שתתיישבו. כך מצאו את הקסם מחדש בדיסני.

http://wrd.cm/1GrUFav

 

2. סאונד: תיבת נגינה

 

 

השילוב בין אסתטיקה של אמצע המאה הקודמת לטכנולוגיה גבוהה וסופר־עדכנית הוא מה שהופך את מערכת הסטריאו הבוטיקית של Wren HiFi ליצירת מופת. במרכזה עומד פטיפון שיגרום לכל אודיופיל לגרגר, והיחידה כולה נראית כמו מקדש צליל עבור אנשים שעוד מוכנים לשלם עבור התענוג הזה. והם ישלמו 16,500 דולר.

http://bit.ly/1BL6GB6

 

3. בישול: החריפו זאת בעצמכם

 

 

רשימת הרכיבים ברוטב הסרירצ׳ה הטרנדי קצרה וברורה, עד שמגיעים לחלק של החומרים המשמרים. אז למה שלא תאריכו לעצמם את החיים ותכינו בעצמכם את נקטר האלים החריף הזה? החלק הקשה הוא להתמודד עם הפלפלים החריפים, אבל אחרי שגומרים איתם זה משחק ילדים, ואחרי יום במקרר התוצאה לא נופלת מהמקור. http://bit.ly/1GrUtrP

 

4. סטייל: תנו לו בראש

 

 

ג׳ינס הוא כידוע פריט על־זמני, ולכן צו השעה התמידי הוא לטפל בו כמו שצריך, ולדאוג שייראה כאילו נולד על הרגליים שלכם, וגם ימות עליהן. אתר הקניות המגונדר Mr. Porter ביקש ממומחה הג'ינס מייקל וויליאמס להעביר סדנת אמן מצולמת, שבה הוא מנפץ כמה מיתוסים וחולק טיפים יקרים מפז על שימוש נכון בג'ינס.

http://bit.ly/1GrTaJy

 

5. בגדים: חולצת המריבה

 

 

לפני אי אילו עידנים בזמן אינטרנט היתה מהומה רבתי סביב שמלה שחלק מהאנשים ראו אותה בשחור־כחול, ואחרים בלבן־זהב. מובן שהרבה מאוד מחוות מסחריות כבר ניצלו את המהומה, והאחרונה שבהן היא צמד טי שירטס לנשים בדוגמה של אותה שמלה, המגיעות בשני צבעי המריבה, לבחירתכן. והן אפילו מחמיאות. 22 דולר.

http://bit.ly/1BL6FgE

 

6. סטארט־אפ: כלב דיסקו

 

 

כשהמיזם המטופש של חברת Party הניו־יורקית יזכה במימון שלו מקיקסטארטר, יוכלו סוף סוף כל בעלי הכלבים בעולם לצייד אותם באפודת לד מרצדת. היזמים מסבירים שזה בטיחותי, אבל השם ״דיסקו דוג״ לא משאיר הרבה מקום לדמיון: הווסט הזה הוא מסיבה של כלב אחד, והכי חשוב - אפשר לנהל אותה מהסמארטפון.

http://kck.st/1BL6DFw

 

7. קפה: טיף טיף טף

 

 

בין המבחר האינסופי של מכונות קפה ביתיות, שמתחרות ביניהן בעיקר בעיצוב והלחץ, המכשיר החדש מבית קיטשן אייד בולט מאוד. הוא מורכב משני תאים שקופים, ופועל באמצעות אידוי וואקום כדי להעלות את המים הרותחים מהתא התחתון לעליון, שבו נמצא הקפה הטחון, ואז מחזיר את המשקה לתחתית המכשיר, מוכן לשתייה. 250 דולר. http://cnet.co/1GrTrfp

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x