$
מחפשי עבודה

חוששים להתפטר? אל דאגה, אפליקציה תעשה זאת במקומכם

האפליקציה "להתפטר מהעבודה" מעניקה לכם את המסלול הפשוט ביותר אל החופש (או התפקיד הבא); מזינים באפליקציה מה סיבת ההתפטרות ומה התכניות שלכם לעתיד והיא שולחת את ההודעה לבוס

שירות כלכליסט 18:4104.02.14
שיחות פרידה הן לרוב לא קלות ובהחלט לא נעימות. מה אם היא תתחיל לבכות? מה יקרה אם הוא יצעק? וגרוע מכך, מה אם תתחרטו על ההחלטה הזו בהמשך?

אנחנו מדברים כמובן על השיחה בה אתם מודיעים לבוס - לא לבן או הבת הזוג - שאתם עוזבים את מקום העבודה.

 

למרבה מזלם של העוזבים הלחוצים ברחבי ארצות הברית, הם יכולים להשתמש באפליקציה חדשה שתמסור את ההודעה עבורם.

 

האפליקציה, "להתפטר מהעבודה" (Quit Your Job) שמאחוריה עומדת חברת ההשמה TheLadders, נוצרה בהשראת האפליקציה BreakupText (טקסט פרידה), שכמו ששמה מרמז עוזרת לחבר סיבות לפרידות. יוצרי האפליקציה הזו חברו ל- TheLadders כדי לברוא את האפליקציה הנוכחית. על פי התיאור באפל סטור, אפליקציית ההתפטרות "מעניקה לכם את המסלול הפשוט ביותר לעבר האבטלה". היא זמינה בחינם לבעלי מכשירי אייפון ואנדרואיד. "כל שעליכם לעשות הוא לספר לאפליקציה מה סיבת ההתפטרות, מה התכניות העתידיות שלכם, ומערכת ההודעות האיכותית שלנו תדאג לכל השאר", נכתב עוד בתיאור.

 

התפטרות. זה לא חייב להיות לא נעים התפטרות. זה לא חייב להיות לא נעים צילום: שאטרסטוק

 

הסיבות המוכנות מראש לעזיבה כוללות אפשרויות כמו "נמאס לי מהעולם התאגידי". גם את התכניות העתידיות ניתן לבחור מתוך תפריט שכולל רעיונות כמו "אני הולכת להתחתן עם מישהו עשיר".

 

האפליקציה לא מיועדת רק לעדכון הבוס. היא מאפשרת לשלוח הודעות גם לשותף או לחברים. ברגע שבוחרים את האפשרות המתאימה, האפליקציה מחברת טקסט מילים פואטי שמסביר את הבחירה. אחת האפשרויות לדוגמה מתחילה במשפט "מחוץ לחלון המשרד היום, ראיתי פרפר מעופף..."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x