$
מוסף 2.9.10

השמועות על הקשרים לעולם התחתון: "בן כהן הוא חבר. אין לו קשר להפועל ר"ג"

ירון קוריס: " נכון שהיתה תקופה שהוא התאמן עם הקבוצה פעם בשבוע כדי לשמור על כושר, אבל זו היתה החלטה של המאמן, שאני גיביתי, כי הוא היה קרוב לשחקנים"

הדר קנה, עמיר קורץ ואוריאל דסקל 10:3102.09.10

מאז רכש ירון קוריס את הפועל רמת גן התרבו השמועות והפרסומים על הקשר בינו לבין העבריין בן כהן, מקורבו של עמיר מולנר, שמרצה כיום שנתיים מאסר בפועל בגין חלקו בפרשת האיומים על יבואני סובארו. בעבר התאמן כהן עם שחקני הפועל רמת גן ואף השתתף במשחק אימון רשמי של הפועל רמת גן, דבר

שהעלה תמיהות לגבי הקשר בינו לבין הקבוצה.

 

"אני מכיר את בן כהן הרבה שנים", מתייחס לראשונה קוריס לקשר עם כהן. "הוא היה חבר שלי והוא חבר טוב, עד היום, של המאמן יובל נעים, אבל הוא מעולם לא היה קשור להפועל רמת גן, לא במישרין ולא בעקיפין. נכון שהיתה תקופה שהוא התאמן עם הקבוצה פעם בשבוע כדי לשמור על כושר, אבל זו היתה החלטה של המאמן, שאני גיביתי, כי הוא היה קרוב לשחקנים. גם נכון שב־2007 בן כהן שיחק רבע שעה במשחק אימון טרום־עונה מול בני יהודה. אני חושב שזה לא היה צריך לקרות, ושזו היתה טעות שאישרתי את זה, אבל הגזימו כשעשו מזה סיפור, ומפה ועד הקישורים שעושים המרחק הוא רב. כהן לא ביקש ממני שום בקשה שקשורה להפועל רמת גן, מעולם לא רצה ממני כלום".

 

אתה מתעלם לחלוטין מהאפשרות שמישהו בשוק האפור שאתה חייב לו כסף ואולי גם קשור להימורים לא חוקיים היה יכול לבוא אליך ולומר: "אני מוותר לך על החוב, אבל תדאג שהתוצאה תהיה ככה וככה".

 

"אתם רצים למחוזות שאני לא מכיר. זה שטויות במיץ עגבניות. לא נתקלתי בזה אפילו ברמז. אף אחד לא היה במצב ולא היה במעמד לבוא אליי ולבקש ממני אי פעם שהפועל רמת גן תפסיד משחק. גם אם זה היה עולה לי לא יודע כמה, לא הייתי עושה את זה.

 

"חוץ מזה, העובדה היא שמאז שאני בהפועל רמת גן, סטטיסטית, יש לנו הרבה יותר ניצחונות. אז הטענה הזו ממש לא רצינית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x