$
מוסף 8.7.10

אביב בגימל - כל החבר'ה

אביב בגימל, רמת אביב ג'. רוב הדיירים אלמונים יחסית

שישה בניינים יש בפרויקט ובהם מאות דיירים, רובם אלמונים יחסית.

 

אביב בגימל אביב בגימל צילום: מיכאל קרמר

הבולט הוא שלמה פיוטרקובסקי, לשעבר יו"ר הבנק הבינלאומי // השכן ארנון רבינוביץ', לשעבר בכיר בבנק הפועלים, נשוי לחנה, אחותו של רענן כץ, ונחשב מקורב לקבוצת אריסון. אם כץ יבקר את אחותו, הוא יוכל לומר שלום ליצחק טולדנו, אחד משותפיו למיזמי נדל"ן במיאמי שקנה את שרתון סיטי טאואר בכ־150 מיליון שקל // להדר שמיר, לשעבר מבעלי השליטה בבית ההשקעות גילאון, שתי דירות.

 

גם גיסתו לי ורסנו, שהיתה מנהלת פיתוח עסקי ובעלת עניין בגילאון, גרה שם. ורסנו ואחיה גיא היו בעלי נרות בשינקין, והם ילדיו של ד"ר דניאל ורסנו, וטרינר ומלונאי ישראלי־הולנדי, שמכר את בית שלוש בנווה צדק למריוס נכט // ויש עוד חבורות.

 

דורון סהר ואיל ספיר הם בעלי חברת מגשימים פרויקטים, שותפה של יזמית הפרויקט אביב במתחם צים ברוטשילד; סהר וספיר רכשו את ארבע הדירות בקומה ה־15. אריה גבעוני ומרדכי בז'רנו היו בעלי מניות בסופר אמאיל, שהיתה נציגת פקארד בל בישראל, וסיאור טכנולוגיות, שייבאה לארץ תרגומונים; היום יש לזוג גבעוני דירה בבניין 6 באביב בגימל, ולזוג בז'רנו ארבע דירות בבניין 5 // דנה אביב, בתו הצעירה של משה אביב, אחותם של יזמי הבניין ואשתו של היחצן ניצן אופיר, היא שכנה של מאיה זאנה, בתה של היחצנית עליזה זאנה - שותפתו של אופיר // האחים ישראל ואורי מזין הקימו יחד את ממקו ואופטיר ויחד מחזיקים עשר דירות בפרויקט - שש לישראל, ארבע לאורי. רק שתיים מהן סמוכות - באותו בניין ובאותה קומה.

 

עוד בהייטק: הוגו גולדמן, סמנכ"ל הכספים של ריטליקס; אביב רפואה, מנכ"ל נטקס; ודורון ספיר, פעם מנכ"ל טלדור והיום בכיר במגדל. ספיר ורעייתו נורית, רופאת ילדים, קנו שתי דירות בקומה ה־14 של בניין 4 // קולגות של נורית: הקרדיולוג ד"ר מרק הוכנברג, אורולוג הילדים פרופ' עמיצור פרקש וד"ר יוסי לקס, מנהל המרכז לבריאות הילד ברמת אביב ג' // ביטוח בריאות? שכן אחד הוא גדעון המבורגר, נשיא הראל (שמחזיק גם שתי דירות במגדלי צמרת).

 

אחר הוא שלום שפילמן, בעל עסקי ביטוח ופנסיה בבולגריה ומייסד קרן שפילמן לאמנות ותרבות // הכסף על שמו: יזם הנדל"ן יעקב רוגובין // הכסף על שם תשובה: מנכ"ל דלק רכב גיל אגמון וסגן יו"ר קבוצת דלק גבי לסט, לשעבר ניצב במשטרה // כסף משפחתי? יהושע לנדאו, בן למשפחת לנדאו, שותפה בבנק אגוד ובגרנית הכרמל; משה גרלניק, חתנו של שלמה אליהו שמנהל עבורו את גן העיר; עו"ד ריבי ויגאל אירני - היא בת למשפחת פירון ובכירה במשרד המשפחתי, והוא מבעלי אלשרד; ויעקב (ג'קו) ונתן אלאלוף, מבעלי השליטה בחברת הספנות אלאלוף, שרכשו ארבע דירות בקומה 9 של בניין 5 // כסף תרבותי? המפיק עודד פלדמן, שניהל את אגף התרבות בעיריית ירושלים ואת תיאטרון חיפה // כסף ממשלתי? שר המשפטים לשעבר פרופ' אמנון רובינשטיין.

 

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x