$
מוסף 1.7.10

אייל ארד נחלץ לעזרה

יחצ"ן הצמרת שאחראי גם לחלק השיווקי של הפרויקט, התייצב במערכת "מוסף כלכליסט" כשבאמתחתו צילומי מסמכים המעידים לכאורה על עסקאות שנעשו

עמיר קורץ 11:3501.07.10

כשנתבקשה תגובת בוחניק וקליין לטענות העולות בכתבה, היחצ"ן איל ארד, שאחראי גם לחלק השיווקי של הפרויקט, התייצב במערכת "מוסף כלכליסט". באמתחתו היו צילומי מסמכים שונים המעידים לכאורה על עסקאות שנעשו, והוא עצמו העיד על קיומן של פגישות בחו"ל שבהן נכח.

 

אחד המסמכים

היה מכתב מנציג של סייפסקאי בהולנד. אותו נציג סיפר על מגעים מתקדמים עם חברות סלולר הולנדיות, וציין את שמן של החברות ההולנדיות MCC ובלקומפני, שבתוך שבוע, לדבריו, אמור להיחתם עמן הסכם. אלא שמ־MCC נמסר ל"מוסף כלכליסט": "מעולם לא שוחחנו או עשינו עסקים עם חברת סייפסקאי, ומעולם לא שמענו על הנציג או על חברת הייעוץ שלו". גם בלקומפני מסרו בתגובה: "אין לנו הסכם עם סייפסקאי ומעולם לא שמענו עליה".

 

בהמשך הצטרף ארד למאמצים של בוחניק וקליין "להוריד" הן את המלי והן את גולן מהסיפור, ושוחח עמם. הוא עצמו ביקש מהמלי לחתום על מכתב שבו הוא מצהיר כי אין לו כל טענות וביקש ממנו לשלוח אותו ל"מוסף כלכליסט". המלי סירב. כמה ימים מאוחר יותר, בפגישה במשרדי סייפסקאי בנוכחות ארד ועורכי הדין של החברה, הסכימו האחים המלי לחתום על נוסח מרוכך של המסמך, ולפיו "אין לנו שום בעיה עם השותפות". מיד לאחר החתימה הגיעו השניים למערכת "מוסף כלכליסט" והבהירו כי הם עומדים מאחורי דבריהם בכתבה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x