$
איך לעשות הכל

איך להיראות כריש פוקר

שב לשמאל המהמר הגדול בשולחן, אתר סימני חולשה בקרב השחקנים האחרים וזרוק מילים מן הז'רגון

איציק שאשו 11:2218.03.10

שב לשמאל המהמר הגדול

מיקומך בשולחן הפוקר חשוב לפעמים לא פחות מהקלפים שקיבלת. לכן, דאג לבחור מקום שיכניס אותך למינימום צרות. התיישב לשמאל השחקן הכי אגרסיבי, וכך תוכל להחליט אם להמר רק אחרי שהאגרסיבי כבר פעל. אם הצטרפת לשולחן שכבר מתנהל בו משחק ואין לך מושג מי הכי אגרסיבי, פשוט תשתדל לשבת לשמאל השחקן עם הכי הרבה ז'יטונים.

 

אתר סימני חולשה

אין דבר שימצב אותך ככריש פוקר יותר מלתפוס שחקן אחר בבלוף, דבר שיקרה אם תתחיל לעקוב אחרי שפת הגוף של יריביך. שחקנים עם ידיים חלשות מרבים להכריז על גובה ההימור שלהם בקול רם יחסית, או לזרוק פנימה את הז'יטונים שלהם במקום להניח אותם בשקט במרכז השולחן. השתדל לתפוס את הרמזים האלה בזמן.

 

אתר סימני חולשה בקרב השחקנים האחרים אתר סימני חולשה בקרב השחקנים האחרים צילום: shutterstock

 

זרוק מילות ז'רגון

לכל צירופי הידיים ההתחלתיים בפוקר יש כינויים ששליטה בהם תעורר כבוד ומורא. קיבלת זוג אס? אחרי שהיד תיגמר ספר שקיבלת "שפיצים" או "אמריקן איירליינס" (בגלל ראשי התיבות). יריבך קיבל אס־קינג? שאל אותו אם הוא יודע שקוראים ליד הזאת "אנה קורניקובה" - גם בגלל ראשי התיבות ובעיקר כי גם היד וגם הטניסאית נראות מצוין אבל כמעט אף פעם לא מנצחות.

 

למד לערבב ז'יטונים

ערבוב ז'יטונים משתי ערימות לערימה אחת גם ייתן רושם שאתה מקצוען (או לפחות חובבן עם המון שעות פוקר), וגם יהיה יעיל למקרים שבהם כל השולחן מחכה להחלטה שלך, ולא בא לך לבצע פעולה אחרת שתעיד על עצבנות:

 

1. צור שתי ערימות עם 3 או 4 ז'יטונים בכל אחת, והצמד אותן זו לזו. עטוף בכף ידך את שתיהן כך שהאגודל והאצבע מייצבות ערימה אחת, והזרת והקמיצה מייצבות את השנייה. מקם את האמה בנקודת המפגש של שתי הערימות.

 

2. דחוף את שתי הערימות זו אל זו, תוך כדי שהאמה שלך (שממוקמת בדיוק ביניהן, כן?) מרימה את שתיהן למעלה. אם תצליח לעשות את זה סימולטנית, הז'יטונים משתי הערימות יתאחדו לערימה אחת. ותשתדל לעשות את זה בלי להסתכל, זה יותר מרשים ככה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x