$
חדשות התקשורת

אחרי HOT, yes וסלקום: חבילת הספורט של צ׳רלטון מגיעה לפרטנר

החבילה שכוללת את ערוצי ספורט 1-4 תהיה זמינה הערב ותוצע במחיר השקה של 49 שקל לחודש למשך 3 חודשים, ולאחר מכן בעלות של 69 שקל לחודש; צ'רלטון היא בעלת הזכויות של משחקי ליגת העל בכדורגל, הליגה האנגלית, הגרמנית, ההולנדית, הברזילאית והאירופית

אביאור אבו 13:4404.03.21

אחרי HOT, yes וסלקום: חבילת הספורט של צ׳רלטון (ערוצי ספורט 1-4) מגיעה לפרטנר TV.

 

החבילה, שתהיה זמינה הערב (ה'), תוצע באיכות HD במחיר השקה של 49 שקל לחודש למשך 3 חודשים, ולאחר מכן בעלות של 69 שקל לחודש. ניתן להוסיף את החבילה בעלות יומית של 18 שקל, ולא יותר מעלות השכרה חודשית במקרה של הזמנת צפייה למספר ימים באותו החודש. צ'רלטון היא בעלת הזכויות של משחקי ליגת העל בכדורגל, הליגה האנגלית, הגרמנית, ההולנדית, הברזילאית והאירופית.

 

 

 

 

משחק בליגה האנגלית (ארכיון) משחק בליגה האנגלית (ארכיון) צילום: Rui Vieira

 

בחודש שעבר הודיעה HOT ללקוחותיה על העלאת מחיר חבילת הספורט של צ'רלטון ב-8 שקלים ל-82 שקל בחודש, כאשר מחיר רכישה של ערוץ בודד התייקר ב-6 שקלים ועומד על 61 שקל בחודש. yes גובה עבור צ'רלטון 75 שקל בחודש וסלקום 67 שקל. עבור ערוצי ספורט 5 גובה פרטנר 29 שקל בחודש, HOT גובה 45 שקל, yes גובה 60 שקל וסלקום 52 שקל. ערוצי One פתוחים לצפייה ללא תשלום נוסף.

 

בשנים האחרונות חלה עלייה במחירי חבילות הספורט, על רקע התייקרות של זכויות שידורי הספורט. כל כמה שנים מינהלות הליגות בעולם ובישראל מקיימות מכרז על זכויות השידור, בו זוכה אחת מהספקיות: ONE (ידיעות אחרונות), ספורט 5 (RGE) וצ’רלטון. חברות הטלוויזיה חותמות על הסכם מול הספקיות ורוכשות מהן את התוכן והן למעשה הצינור המקשר בין הספקיות ללקוחות המשלמים. בימים הקרובים צפויה להגיש את מסקנותיה ועדת פולקמן לאסדרת תחום השידורים. בין היתר, הוועדה תמליץ בעניין מנגנון מכירת זכויות השידור הקיים וצפויה לקבוע איסור שידור תכני ספורט בבלעדיות.

 

 

x