$
חדשות התקשורת

מנכ״ל פרטנר בהתייחסות ראשונה להצעת הרכישה של HOT: ״מוקדם לדעת מה תהיה התוצאה״

איציק בנבנישתי שלח הערב מכתב לעובדי החברה והתייחס למיזוג אפשרי בין שתי החברות ועקץ את HOT: "מה שנראה כתוכניות עתידיות אצל חברות אחרות אצלנו מומש כבר ומניב תוצאות מרשימות". אתמול חשף כלכליסט כי HOT הגישה הצעה לרכישת פרטנר תמורת יותר מ-3 מיליארד שקל

אביאור אבו 18:4230.01.20

התבטאות ראשונה של מנכ״ל פרטנר, איציק בנבנישתי, להצעת הרכישה של חברת HOT, שנחשפה השבוע ב״כלכליסט״ לפיה החברה הגישה הצעת רכישה של פרטנר תמורת יותר מ-3 מיליארד שקל. בנבנישתי שלח הערב (ה׳) מכתב ל-3,000 עובדי החברה בו הוא מדגיש את הישגיה של פרטנר ועל הדרך עוקץ את HOT שנשארה מאחור במגזרים מסוימים.

 

 

 

כך הוא כותב: "פרטנרים יקרים, אני פונה אליכם בהמשך לפרסומים שהיו ביממה האחרונה על הצעת חברת אלטיס לדירקטוריון פרטנר. ראשית - כולנו יכולים להבין את העניין הרב שיש בנו כחברה מצליחה שבשנים האחרונות חוללה מהפכה בשוק התקשורת הישראלי - יש לנו שירות סלולר מצוין, הקמנו את שירות הטלוויזיה הצומח בישראל, אנחנו פורסים סיבים אופטיים בכל רחבי המדינה, ובתחילת השבוע ציינו את הזכייה שלנו במדד מרקטסט כמובילים את שוק התקשורת בשירות הלקוחות שלנו״.

 

איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר צילום: תומי הרפז

 

 

״פרטנר מביאה בשורה חדשנית בכל תחומי הפעילות שלה, ומה שנראה כתוכניות עתידיות אצל חברות אחרות אצלנו מומש כבר ומניב תוצאות מרשימות. לא בכדי פרטנר נבחרת לחברת התקשורת שהכי טוב לעבוד בה שנה אחר שנה. רק בשבוע החולף בישרנו על הטבה בדמי הניהול של קרנות ההשתלמות, במשכורת הקרובה תוענק תוספת כחלק מההסכם הקיבוצי, ואנחנו כבר נערכים לנופש חברה הקרוב".

 

״בנקודת הזמן הזאת מוקדם לדעת מה תהיה התוצאה של ההצעה שהוגשה לדירקטוריון פרטנר, ומה שחשוב עכשיו זה להמשיך במומנטום האדיר שאנחנו מצויים בו. יש לנו את האנשים הטובים ביותר, שמביאים את החברה להישגים אדירים – וביחד נמשיך לחולל מהפכות בשוק גם בשנים הבאות. אתם מכירים אותי מספיק שנים כדי לדעת שאתם נמצאים בראש סדר העדיפויות שלי ושל כל מנהלי החברה, ואני מבטיח להמשיך לדאוג לכם ולעדכן אתכם באופן שוטף. שלכם, איציק״.

 

במקביל, גם יו״ר ועד עובדי פרטנר, קרן אופק, מסרה לעובדים הודעה: "הוועד עוקב מקרוב אחר ההתפתחויות, בוחן את החלופות השונות ונמצא עם האצבע על הדופק. אף מהלך עסקי משמעותי כמו מיזוג לא יקודם ללא הסכמת ועד העובדים והבטחת הביטחון התעסוקתי שלנו. לא ניתן לפגוע בנו באמצעות ספינים המופצים בתקשורת ונמשיך במלוא המרץ לעבוד קשה ובעיקר לצמוח ולהתפתח". 

x