$
מחירים ומסלולים

התחרות בסלולר לא עוצרת: רמי לוי מציע חבילה ב-12.50 שקל לחודש

המבצע מיועד אך ורק למחזיקי כרטיס האשראי של החברה, ורק בתנאי שיצטרפו שני מנויים יחד, כך שהמחיר שייגבה הוא מינימום 25 שקל; לאחר שנה מחיר החבילה קופץ ל-29.9 שקל למנוי בודד

אביאור אבו 10:0803.09.19

רמי לוי מממש את הבטחותיו, ומציע מחיר שובר שוק חדש לחבילת סלולר: 50 ג'יגה ב-12.50 שקל לחודש. האותיות הקטנות: המבצע מיועד אך ורק למחזיקי כרטיס האשראי של החברה, ורק בתנאי שיצטרפו שני מנויים יחד, כך שהמחיר שייגבה הוא מינימום 25 שקל.

 

 

 

בחודש שעבר רמי לוי נשאל ע"י כלכליסט בעקבות מבצע חבילת סלולר ב-14.90 שקל של סאני, אם יש לו כוונה להוריד את המחירים, וענה: "אנחנו תמיד מתאימים את עצמנו לשוק, נעשה מבצעים ונהפוך להיות הכי אטרקטיביים".

 

מחיר החבילה הזוגית הוא לשנה, ולאחר מכן המחיר קופץ ל-29.9 שקל למנוי בודד. דמי מעבר ללקוחות קיימים יעלו 29.90 שקל, ודמי חיבור ללקוחות חדשים יעלו 49 שקל.

  

רמי לוי רמי לוי צילום: עמית שעל

 

לוי ניסה לחולל מהפכה לפני כשנה כאשר יצא עם מבצע "סלולר בשקל" ומשרד התקשורת זימן אותו לשימוע. לדברי לוי בחודש שעבר, אין מדובר במחיר הפסדי עבורו: "אני מרוויח גם משקל, וגם כאשר הצענו ב־7 שקל למגזר החרדי. צריך להבין את המודל העסקי. לנו יש הסכם עם פלאפון שבמסגרתו אנחנו משלמים לה סכום קבוע

מראש כל שנה, שלא כתלות במספר הלקוחות שנגייס. משמע, כל לקוח שנגייס – הוא רווחי לנו בסופו של דבר, ולכן שווה לנו ויש לנו את האפשרות להילחם על כל לקוח. עם זאת, זה לא פשוט. ככל שהמחיר נמוך יותר – אני צריך לגייס יותר לקוחות כדי לסיים עם רווח".

 

רמי לוי תקשורת מחזיקה כיום כ-240 אלף מנויים. מנתוני הניודים לחודש אוגוסט עולה כי את החברה עזבו מספר הלקוחות הרב ביותר, כ-2,300 נטישות.

 

האם יש גבול למחיר בו משרד התקשורת מחליט שהוא מתערב? למשרד אין מדיניות ברורה בנושא. במבצע של סאני בחר המשרד שלא להתערב, אולם, כאשר נחשף בכלכליסט כי we4g מציעה חבילת שימור לקוחות ב-9.90 שקל לחודש, המשרד התערב וההצעה הופסקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x