$
מחירים ומסלולים

סאני מציעה חבילת סלולר הזולה ביותר בארץ: 14.9 שקל בחודש

יבואנית סמסונג מציעה חבילה לשנה בהיקף 50 ג'יגה בייט - במחיר הנמוך בשוק. סאני הקימה לפני שנתיים את מותג "סאני מובייל", המתבסס על התשתית הסלולרית של חברת HOT מובייל

אביאור אבו 11:5119.08.19

סאני תקשורת, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל, הודיעה היום (ב') כי היא ממחר היא תציע חבילת סלולר במחיר הנמוך בשוק: 14.90 שקל בחודש עבור שיחות, סמסים ואינטרנט. בעקבות ההודעה רושמות מניות הסלולר בת"א ירידות חדות.

 

 

החברה הקימה לפני שנתיים מותג בשם "סאני מובייל", המתבסס על התשתית הסלולרית של חברת HOT מובייל והציעה חבילות במחירים שונים. ההערכות הן שהחברה מחברת כ-2,000 מנויים מידי חודש.

 

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת צילום: סיוון פראג'

 

החבילה כוללת 50 ג'יגה בייט. מחיר החבילה הוא לשנה. נכון להיום, חברות הסלולר מציעות 100 ג'יגה בייט ב-29.90 שקל. הצטרפות לחבילה החדשה תותנה בקניית סים ותוכל להיעשות רק בחנויות המורשות של סאני בישראל. בהמשך אומרים בסאני, יוקם מוקד טלפוני.

 

על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, סמסונג הצליחה להגיע לנתח שוק מונופולי של למעלה מ-60%, תוך דחיקת נתחי השוק של אפל והיצרניות הסיניות וואווי ושיאומי. עפ"י הדיווח של סאני, היא מוכרת כיום למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x