$
חדשות התקשורת

ועד עובדי בזק בינלאומי: מנתקים מגע עם ההנהלה עקב שיווק הטריפל

מנכ"ל החברה רן גוראון הודיע כי לא יהסס לפנות לשיתופי פעולה עם חברות מתחרות במסגרת חבילות הטריפל שאותן מציעה החברה ואשר תוביל yes גם ללא בזק בינלאומי

אביאור אבו 16:1126.06.19

ועד עובדי בזק בינלאומי כינס היום (ד') אסיפה והודיע לעובדים לחדול מיידית מכל שיתוף פעולה עם ההנהלה בעניין שיווק חבילות הטריפל

בהובלת yes. עפ"י החלטת הוועד לא תותר כניסה של עובדי yes ופלאפון למשרדי החברה.

 

 

 

זו תקופה ארוכה שוועד עובדי בזק בינלאומי מנהל מו"מ  עם הנהלת החברה, בנוגע להארכת ההסכם הקיבוצי והסדרת הסינרגיה בין החברות הבנות בבזק. אתמול החריף המאבק, לאחר שהמנכ"ל רן גוראון אמר שלא יהסס לפנות לשיתופי פעולה עם חברות מתחרות במסגרת חבילות הטריפל שאותן מציעה החברה.

 

 

עובדי בזק בינלאומי היום עובדי בזק בינלאומי היום צילום: ועד עובדי בזק בינ"ל

 

בתחילת חודש מאי הודיע גוראון כי yes יהיה המותג שיוביל את שיווק חבילות הטריפל של בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes. כמו כן, עקב ההפרדה המבנית לה מחויבת בזק במסגרת רשיונה, היא תוכל למכור אותו כחבילה פריקה, כלומר כל מוצר בנפרד.

 

עקב החשש לפגיעה עסקית, כי מירב שיחות המכירה יופנו למובילת המותג yes, ועד עובדי בזק בינלאומי דרשו מההנהלה פתרונות, שימנעו פגיעה בעובדים, במטרה להגיע לאיזון בין בזק בינלאומי ל-yes.

 

יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא: "מדובר בצעד חמור של הנהלת החברה, שבוחרת לפגוע בצורה קשה בחברה ובעובדיה. לא ייתכן שמנכ"ל יפעל בצורה כה בוטה נגד האינטרסים של החברה שלו, גם אם הוא מתפקד בשליש משרה. נדמה כי הנהלת החברה שכחה כי האחריות להצלחת החברה היא בראש ובראשונה אצלה, ובמקום להוביל את בזק בינלאומי להצלחות ולמנף את יכולותיה, היא פוגעת בחברה פעם אחר פעם. נמשיך להיאבק בכל הכלים העומדים לרשותנו בהנהלה שפוגעת בעובדים ובזכויותיהם".

 

מבזק בינלאומי נמסר: "במהלך החודשים האחרונים אנו נמצאים בתהליך שקוף והוגן מול נציגי העובדים במטרה להגיע בהקדם להסכמות הטובות ביותר לעובדים ולחברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x