$
חדשות התקשורת

תקלות וניתוקים בספקית הרשת 099

חברת Primo 099, ספקית עצמאית בעלת עשרות אלפי לקוחות, חוותה ניתוקים תכופים מתחילת השבוע; אמש נותקו הגולשים לחלוטין ולא זכו לכל מענה אמיתי בשירות הלקוחות. החיבור שב לאחר שעות ארוכות, אך הגלישה עודנה משובשת

עומר כביר 10:5419.12.18
לאן נעלמה ספקית האינטרנט 099 פרימו? לקוחות החברה התלוננו הבוקר (ד') שהם מנותקים מהרשת לחלוטין, ובמוקד השירות הלקוחות של החברה אין שום מענה. החיבור שב רק לאחר שעות ארוכות, אך הגלישה עודנה איטית ומשובשת.

 

 

099 פרימו היא אחת מהספקיות העצמאיות הקטנות שפועלות בישראל, ולפי עדותה מחזיקה בעשרות אלפי מנויים. לפי דיווחים שהגיעו ל"כלכליסט", מאז יום ראשון סובלים המנויים משיבושים וניתוקים תכופים בשירות.

 

אתר 099 פרימו אתר 099 פרימו צילום: צילום מסך מאתר 099 פרימו

 

 

אתמול ב-22:30 קיבלו המנויים הודעת SMS שבישרה: "לקוחות יקרים, עקב עבודות אחזקה למען שיפור השירות, צפויים שיבושים והאטה בשירות האינטרנט במהלך 24 השעות הקרובות אנו מתנצלים ומודים לכם על הסבלנות". זאת, אף שהשיבושים החלו קודם לכן. ובנוסף, בניגוד להתנהלות תקינה, לא נמסרה ללקוחות הודעה על השיבושים הצפויים במועד מספק טרם תחילתם.

 

החל מהבוקר כבר לא מדובר על שיבושים, ולקוחות בחברה דיווחו שהם מנותקים מהאינטרנט לחלוטין. לקוחות שניסו לברר את מהות התקלה והתקשרו למוקד החברה זכו רק להודעה מוקלטת בנוסח זהה להודעת ה-SMS שנשלחה. מיד לאחר ההודעה מתנתקת השיחה מבלי אפשרות להגיע אפילו להמתנה למענה של נציג אנושי. החיבור הושב בשעות אחר הצהרים, אם כי הגלישה עדיין איטית ומלווה בשיבושים תכופים.

 

 

 

כלכליסט פנה לחברה במספר ערוצים, אך עד מועד פרסום הידיעה לא התקבל מענה לפניות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x