שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות התקשורת

מנכ"ל פלאפון: "הרשת כרגע יציבה ותקינה"

רן גוראון במסיבת עיתונאים בעקבות התקלה של החברה: "התקלה של אתמול נובעת משיפור של אחד הרכיבים אותו אנו משדרגים. החברה פעלה במהירות, עידכנו את הלקוחות. ברור לנו שאירוע מסוג זה מחייב פיצוי, נתפנה לדון בזה היום"

יואב סטולר 11:2103.09.18

"אני רוצה לפתוח את הבוקר הזה קודם כל ולהתנצל בפני לקוחות חברת פלאפון. הרשת כרגע יציבה ותקינה. המנויים מקבלים שירות טוב. הרשת בהליך התקדמות תמידי", כך פתח את דבריו מנכ"ל החברה רן גוראון הבוקר במסיבת עיתונאים בחדר הבקרה של החברה בגבעתיים. עם זאת, למרות דברי המנכ"ל, יש עדיין קומץ קטן של לקוחות שמטפלים בו.

 

"התקלה של אתמול נובעת משיפור של אחד הרכיבים אותו אנו משדרגים. הזיהוי של התקלה היה מיידי, ומייד בודדנו את התקלה לשרת אחר שהיה תקול. התהליך הזה הסתיים בשעה 20:30 ובעצם מאתמול בשעה זו השירות חזר ללקוחות פלאפון. ביצענו במהלך הלילה פעולות נוספות וכרגע אנחנו מטפלים בבעיות נוספות של לקוחות מסויימים שפונים אלינו.

 

מנכ"ל פלאפון רן גוראון במסיבת העיתונאים מנכ"ל פלאפון רן גוראון במסיבת העיתונאים צילום: ynet

 

"החברה פעלה במהירות, עידכנו את הלקוחות. ברור לנו שאירוע מסוג זה מחייב פיצוי, נתפנה לדון בזה היום. נפנה את הזמן גם על מנת לבצע תחקירים סביב האירוע הזה. אירוע פחות מוצלח מבחינתנו. חברת פלאפון עושה הכל על מנת לספק כל הזמן שירות טוב ואת הרשת המהירה בישראל. לא מיהרנו להכריז על חזרה לשגרה, אנחנו מנתרים את הרשת ואת הביצועים שלה.

 

בנוגע לחשש מתקלות נוספות, אמר גוראון "אנו מעריכים שמכיוון שהרשת כרגע יציבה, אז המיזם הזה נמצא בסיומו".

 

לסיום אמר גוראון: "הלכנו פה בדרך המלך. השקענו כל סכום שניתן. אנחנו לא מתפשרים על איכות הרשת כמו שחברת תעופה לא מתפשרת על הבטיחות. נצטרך ללמוד על הנושא".

 

המסר שביקש גוראון להעביר כימממה מאז החלה התקלה ברשת הסלולר הוא של לקיחת אחריות. זאת בעקבות הביקורת שספג באופן אישי כמו גם הנהלת החברה בכלל בהתנהלות במשבר, זאת כששעות עברו מאז שובשה התקשורת לכחצי מיליון מלקוחות החברה ועד להוצאת הודעה רשמית מטעם פלאפון בנושא. גוראון מבקש ליישר קו ולהסיר את סוגיית הפיצוי מעל סדר היום כשהוא מתחייב לספק כזה ללקוחות שנפגעו, ומעוניין להעביר את השיח לעצם הטיפול של החברה בתקלה.

 

הבוקר נערכה גם שיחת טלפון בין מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן לגוראון. במהלך השיחה הוחלט כי מהנדסים מטעם משרד התקשורת יצטרפו לצוות הבדיקה שהקימה חברת פלאפון לבירור נסיבות האירוע. צוות הבדיקה יגיש ממצאים ראשונים למנכ"ל משרד התקשורת תוך שבועיים מהיום.

 

מסקנות והפקת לקחים מהאירוע יוגשו לשר התקשורת בתחילת נובמבר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x