מחירים ומסלולים

הקרב על המונדיאל: סלקום משיקה חבילת סלולר מוזלת

חובבי הכדורגל שנוסעים לרוסיה לצפות במונדיאל יוכלו לרכוש חבילה במחיר של 199 שקל ותכלול שיחות מקומיות ובינלאומיות, הודעות, וגלישה ללא הגבלה. התחרות בסלולר התגברה בחודש האחרון בעקבות כניסתה של מפעילת הסלולר החדשה מבית אקספון – we4

אביב גוטר 11:5616.05.18
המונדיאל מגיע גם לחברות הסלולר. סלקום צפויה להשיק בימים הקרובים חבילת סלולר לחובבי הכדורגל שנוסעים לרוסיה לצפות במונדיאל שמחירה יעמוד על 199 שקל ותכלול שיחות מקומיות ובינלאומיות, הודעות, וגלישה ללא הגבלה. המבצע תקף למשך 30 יום מרגע יציאה מהארץ.

 

מבצע זה מצטרף למבצע נוסף שיצאה סלקום לקראת שידורי המונדיאל, בו היא מוכרת מסכי טלוויזיה המתאימים לשידור באיכות גבוהה – 4K.

 

 

 

מוכנים למונדיאל מוכנים למונדיאל צילום: איי פי

 

 

התחרות בסלולר התגברה בחודש האחרון בעקבות כניסתה של מפעילת הסלולר החדשה מבית אקספון – we4G, שהצליחה לגייס כ-14 אלף מנויים מהחברות המתחרות בתוך 3 שבועות מיום ההשקה. בעקבות כך, חברות סלולר נוספות הודיעו על מבצעים, בהן גולן טלקום, פרטנר והוט מובייל. סלקום, שטרם הגיבה להתפתחויות האחרונות בשוק, החליטה להגיב כאמור עם מבצע שונה בניסיון לבדל את עצמה.

 

המונדיאל ייפתח בעוד כחודש ומשחקיו ישודרו על ידי תאגיד השידור הציבורי "כאן" ב-4K, כאשר כל פלטפורמות שידורי הטלוויזיה נערכות לכך, כולל פלטפורמות השידור החדשות של סלקום ופרטנר שלהן זה יהיה המונדיאל הראשון. שידור ב-4K מטריד את החברות המעבירות את שידוריהן על גבי האינטרנט, שכן מדובר באיכות שידור הדורשת רוחב גבוה פי 4 משידורי HD שצפוי להגדיל באופן ניכר את התשלום לבזק עבור היקף הצריכה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x