מחירים ומסלולים

ביום שלישי: אקספון תשיק את פעילות ספקית הסלולר – We4G

זאת לאחר שבשבוע שעבר קיבלה הספקית אישור הפעלה ממשרד התקשורת. החברה טרם הצהירה על האסטרטגיה ומחיריה לצרכן

עומר כביר 11:0804.04.18

מגבירים את הלחץ על השוק: ביום שלישי תשיק אקספון את פעילותה של ספקית סלולר חדשה בישראל – We4G.

 

הספקית, שתפעל כחברה בת של חברת התקשורת אקספון בבעלות חזי בצלאל, משיקה את פעילותה אחרי שבשבוע שעבר קיבלה אישור הפעלה ממשרד התקשורת. היא צפויה לפעול לא כמותג משנה של אקספון אלא כחברה בת, אם כי בראשה יעמוד מנכ"ל אקספון, יעקב נדבורני. באירוע ההשקה, שייערך ביום שלישי בבוקר בתל אביב, צפוי להשתתף גם שר התקשורת, איוב קרא.

 

אקספון טרם פרסמה או הצהירה על המחירים והאסטרטגיה שלה עדיין חסויה, אולם לאור המצב בשוק עולה כי החברה תפעל בדומה למפעילות הגדולות האחרות על ידי תמחור נמוך וגריפת לקוחות על ידי חבילות גלישה אטרקטיביות. בשוק האינטרנט פועלת אקספון כשחקן בינוני ומחזיקה בכ-200 אלף לקוחות, ואינה מכוונת בשלב זה רשת עצמאית אלא להמשיך ולרכב על תשתיות בזק במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי.

 

 

יעקב נדבורני, מנכ"ל אקספון שיעמוד גם בראש We4G יעקב נדבורני, מנכ"ל אקספון שיעמוד גם בראש We4G צילום: סיון פרג

 

אקספון החלה את דרכה כספקית שירותי טלפוניה בינלאומית ושירותי אינטרנט. ב-2011 זכתה בזיכיון להפעלת רשת סלולר במכרז של משרד התקשורת, אולם לאחר שלא הצליחה להעמיד את הערבויות הבנקאיות נשלל ממנה הזיכיון. ב-2015 התמודדה החברה במכרזי הדור הרביעי בסלולר בהם זכתה, והחלה לנהל משאים ומתנים עם חברות הסלולר לטובת יצירת הסכם לשיתוף רשתות, שנחתם עם סלקום וגולן טלקום ביולי 2016. באפריל האחרון קיבלה אקספון רישיון להיות מפעילת הסלולר השישית בישראל, ותפעל בקידומת 051.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x