מחירים ומסלולים

התחרות בשוק הסלולר: HOT מובייל השיקה היום מבצע מיוחד לשבועיים

100 ג'יגה תמורת 39 שקל לחודש לשנה הראשונה ולאחריה המחיר יעלה ל-59 שקל לחודש. החבילה כוללת 5,000 דקות שיחה ו-200 דקות שיחה לחו"ל

אביב גוטר 20:0314.02.18
התחרות בשוק הסלולר ממשיכה להחריף והצפי לעליית מחירים מתרחק. HOT מובייל השיקה היום מבצע מיוחד לשבועיים הקרובים הכולל 100 ג'יגה תמורת 39 שקל לחודש לשנה הראשונה ולאחריה המחיר יעלה ל-59 שקל לחודש. החבילה כוללת 5,000 דקות שיחה ו-200 דקות שיחה לחו"ל.

 

בהודעה ציינה החברה כי המבצע הוא לרגל חגיגת 1.5 מיליון מנויים, אולם בשוק הסלולר נזכרים במבצעים אגרסיביים שהחברה השיקה בעבר, שהזכור ביותר היה לאחר השקת סלקום tv לפני שלוש שנים, אז השיקה מבצעים נמוכים במיוחד במטרה לפגוע בליבת ההכנסות של חברות הסלולר הוותיקות. HOT, מונופול בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית, חווה תחרות עזה בחודשים האחרונים לאחר כניסתה של פרטנר לשוק לפני כחצי שנה, ולפי הדיווחים האחרונים של סלקום ופרטנר על קצב גיוס של אלפי לקוחות מדי חודש עשוי להצביע על ירידה משמעותית בכמות מנויי הטלוויזיה של חברות הטלוויזיה הוותיקות HOT ו-yes.

 

 

בנוסף לכך, התחרות עוד צפויה להחריף עם כניסתה של we, חברת הסלולר של אקספון, בשבועות הקרובים. אקספון החלה לאחרונה בפיילוט משתמשים מתקדם ועל פי ההערכות צפויה לצאת בהשקה מסחרית עד סוף הרבעון, כאשר השוק מחכה לראות באיזו אסטרטגיה תבחר ומה יהיו המחירים שלה לאור הסכמי הרשת שלה עם סלקום שעשויים להצביע כי תמכור חבילות סלולר במחירי השוק. עם זאת, בשוק ההון מעריכים כי אקספון תיאלץ למכור במחירים נמוכים, סביב 20-30 שקל לחודש מתוך מטרה לגייס כמה שיותר מנויים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x