• תפריט
שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

בנק ירושלים יטמיע מערכות הגנת סייבר של IBM

IBM תנהל את מרכז הניטור והבקרה של הבנק ותספק לו שירותים נוספים בתחום. היקף העסקה עומד על כ-15 מיליון שקל ל-7 שנים

רפאל קאהאן 12:1107.02.18
בנק ירושלים חתם על הסכם עם IBM ישראל לקבלת שירותים מתקדמים בתחום אבטחת המידע. במסגרת ההסכם, IBM ישראל תנהל ותתפעל את מרכז הניהול לאירועי אבטחת מידע של הבנק (SOC)– זאת בהתאם להנחיות מנהל אבטחת המידע בבנק ירושלים והנחיות הרגולטור. היקף העסקה לא נמסר אך ל"כלכליסט" נודע כי הסכום הוא 15 מיליון שקל ותוקף ההסכם הוא כ-7 שנים.

 

IBM תלווה את פעילות המרכז שיפעל 24/7 ויעניקו שירותי ייעוץ ותמיכה טכנית מתקדמים. השירותים שיינתנו לבנק מבוססי מתודולוגית האבטחה הבינלאומית ובוצעו בהם התאמות לשוק הישראלי. יצוין כי, מדובר בהסכם ראשון מסוגו לפתרונות אבטחה בשוק הבנקאות המקומי.

גיל טופז מנכ"ל בנק ירושלים גיל טופז מנכ"ל בנק ירושלים צילום: סיוון פרג'

 

עופר קלאוזנר, מנהל הגנת הסייבר ואבטחת המידע של בנק ירושלים מסר כי: "מדובר בפתרון SOC משולב שימשיך לפעול בשעות הפעילות בבנק. בלילות, בסופ"ש, בחופשים ובחגים תתבצע הפעילות ממרכז הניטור של .IBM במסגרת העסקה תספק IBM עובדים מומחים שיצטרפו לצוות אבטחת המידע של בנק ירושלים".

 

לדברי גיא סגל, מוביל פעילות הסייבר ב-IBM ישראל: "צוות הX-Force- של IBM מצא כי בשנת 2016 תעשיית השירותים הפיננסיים הותקפה65אחוזים יותר מכל סקטור אחר. באמצעות ה-SOC החדש, בנק ירושלים יזכה לאותם השירותים שהגופים הפיננסיים הגדולים בעולם משתמשים בהם על מנת להגן על עצמם מפני תקיפות של פושעי סייבר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x