$
חדשות התקשורת

המותג המסחרי של אקספון נחשף: WE

מפעילת הסלולר השישית בישראל החלה בחודשים האחרונים בפיילוט הכולל מאות משתמשים וצפויה לצאת להשקה מסחרית עד סוף הרבעון הנוכחי. נכון לעכשיו לא נחשפו מחירי המותג

אביב גוטר 19:4228.01.18
מותג הסלולר החדש של אקספון ייקרא WE, כך הודיעה החברה היום (א'). בחודשים האחרונים החלה אקספון לערוך פיילוט משתמשים הכולל בינתיים כמה מאות משתמשים המחזיקים מכשירים סלולריים שמופעלים על רשת WE. אקספון צפויה לצאת בהשקה מסחרית עד סוף הרבעון ולהתמודד בשוק הסלולר שנמצא בתחרות עזה.

 

לפי ההערכות המותג WE יוביל את פעילות הסלולר של החברה, זאת לצד הפעילויות הנוספות של החברה: שירותי אינטרנט ושירותי שיחות לחו"ל, תחת מותג הבית אקספון. ייתכן ובעתיד המותג WE יחליף את המותג אקספון כמותג המרכזי שיוביל את החברה, בדומה ל-HOT הכולל את המותגים הוט.נט והוט מובייל.

 

חזי בצלאל, בעלי אקספון חזי בצלאל, בעלי אקספון צילום: אוראל כהן

 

אקספון טרם פרסמה או הצהירה על המחירים והאסטרטגיה שלה עדיין חסויה, אולם לאור המצב בשוק עולה כי החברה תפעל בדומה למפעילות הגדולות האחרות על ידי תמחור נמוך וגריפת לקוחות על ידי חבילות גלישה אטרקטיביות. בשוק האינטרנט פועלת אקספון כשחקן בינוני ומחזיקה בכ-200 אלף לקוחות, ואינה מכוונת בשלב זה רשת עצמאית אלא להמשיך ולרכב על תשתיות בזק במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי.

 

באפריל האחרון קיבלה אקספון רישיון להיות מפעילת הסלולר השישית בישראל, ותפעל בקידומת 051. ביולי 2016 חתמה אקספון על הסכם שיתוף רשתות עם סלקום וגולן טלקום, במסגרתו ינהלו ויתחזקו את רשת הסלולר, כפי שעושות היום פרטנר ו-HOT.

 

אקספון, בבעלות חזי בצלאל ובניהולו של יעקב נדבורני, החלה את דרכה כספקית שירותי טלפוניה בינלאומית ושירותי אינטרנט. ב-2011 זכתה אקספון בזיכיון להפעלת רשת סלולר במכרז של משרד התקשורת להקמת רשת סלולרית, זאת כחלק מרפורמת הסלולר, אולם לאחר שלא הצליחה להעמיד את הערבויות הבנקאיות נשלל ממנה הזיכיון. ב-2015 התמודדה החברה במכרזי הדור הרביעי בסלולר בהם זכתה, והחלה לנהל משאים ומתנים עם חברות הסלולר לטובת יצירת הסכם לשיתוף רשתות, שנחתם כאמור עם סלקום וגולן טלקום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x