מחירים ומסלולים

פלאפון משיקה חבילות גלישה ללא הגבלה וטכנולוגיה לחיבור מהיר במיוחד

החברה חשפה חבילות סלולר עם גלישה ללא הגבלה בשבע אפליקציות פופולריות, בתוספת דאטה של עד 20 גיגה-בייט. בנוסף, הטמיעה במערך האנטנות שלה כלים שמאיצים את הגלישה ל-300 מגה-ביט לשניה ויותר

אביב גוטר 12:0407.05.17
פלאפון חשפה חבילות גלישה סלולרית ללא הגבלה בשבע אפליקציות פופולריות, בנוסף לנפח גלישה רחב ושיחות והודעות ללא הגבלה. האפליקציות האמורות יוגדרו לפי הרגלי השימוש של הגולש ולא לפי בחירת החברה.

חבילות הגלישה החדשות נחלקות לשלוש עסקאות: חבילת Large שכוללת גלישה בשבעה יישומים ללא הגבלה בתוספת 14 גיגה-בייט של דאטה, שיחות והודעות ללא הגבלה, במחיר של 59.90 שקל לחודש במשך שנה (עם אפשרות לרכוש מנוי זהה נוסף ב-49 שקל); חבילת XL שהיא זהה אך כוללת 17 גיגה-בייט של דאטה ועולה 69.90 בחודש למשך שנה; וחבילת XXL שכוללת 20 גיגה ומחירה 79.90 לחודש. עדיין לא ידוע כמה יעלו החבילות האמורות לאחר שנה.

 

מרכז שירות של פלאפון מרכז שירות של פלאפון

 

בנוסף, הודיעה החברה כי תשיק כלים טכנולוגיים שיעלו את קצבי ההורדה ל-300 מגה-ביט לשניה. החברה הטמיעה כלי Beam Forming באנטנות שלה, אשר ממקד את אות השידור ומשפר קליטה תוך צמצום הפרעות, מה שלטענת החברה מסוגל להאיץ את מהירות הגלישה בכ-40% ללא תלות בציוד קצה. בנוסף, הטמיעה במערכותיה טכנולוגיות MIMO 4X4, המאיצות את מהירות הגלישה הסלולרית ברשת שלה ורכיב מבוסס QAM256, שמאיץ מהירות גלישה בסמארטפונים מתקדמים – אך בשלב זה, רק הגלקסי S8 תומך בו בישראל.

 

"אנו פועלים כל העת לפתח את הרשת על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהגלישה המהירה והטובה ביותר האפשרית", אמר מנכ"ל פלאפון רן גוראון. "הטכנולוגיות המובילות שאנו מיישמים כעת מצטרפות לאיחוד התדרים בפריסת רשת דור 4.5 הצפויה להתחיל בקרוב, ומהוות כולן את הבסיס לרשת הדור החמישי".

 

"קצב הגדילה בגלישה הסלולרית מכפיל את עצמו כל העת והיקפי הצריכה גוברים והולכים, ומחייבים אותנו להתאים את הרשת לצרכי הלקוחות" הוסיף אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון, "וגם להציע להם חבילות סלולר רלוונטיות ודינמיות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x