שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

ECI תאחסן את תשתיותיה בגלובל דטה סנטר

היקף העסקה הינו כ-2 מיליון שקל ל-4 שנים. האחסון יכלול את תשתיות ה-IT של יצרנית ציוד התקשורת במתקן בהרצליה

רפאל קאהאן 18:1521.03.16

ECI חתמה בשבוע שעבר עם גלובל דאטה סנטר על הסכם לאחסון תשתיות ה-IT שלה, כך נודע ל"כלכליסט". ההסכם כולל שירותי דאטה סנטר מלאים, והיקפו כ-2 מיליון שקל למשך ארבע שנים.

האירוח יתבצע במרכז הנתונים של GDC בהרצליה, ששטחו 2,250 מ"ר. בין השאר האירוח כולל חדר DRP / BCP (Disaster Recovery Plan / Business Continuity Plan). החדר מאפשר להתאושש מכל אירוע כשל או אסון ולקיים המשכיות עסקית מלאה.

ECI תעביר את תשתיות ה-IT למתקן של גלובל דטה סנטר ECI תעביר את תשתיות ה-IT למתקן של גלובל דטה סנטר צילום: shutterstock

 

במקביל משתמשת -ECI באתר גם לשירותי גיבוי מרחוק של המידע הארגוני. ECI הינה אחת משורה של לקוחות של גלובל דטה סנטר – ביניהם: כלל ביטוח שעמה יש לחברה הסכם בהיקף של כ-50 מיליון שקלים, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים וחברת המחשוב FMR.

 

במקביל, הודיעה גלובל דטה סנטר כי גם ספקית פתרונות האוטומציה לתהליכי IT Analytics קורלטה (Correlata) הצטרפה לרשימת החברות שמארחות את תשתית ה-IT שלהן בהרצליה. משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דאטה סנטר הסביר כי: "החברה מקבלת מאתנו רציפות עסקית, שירותי DRP וליווי 24/7".

 

גלובל דטה סנטר הוקמה בשנת 2013 בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה, וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. החברה מנוהלת על ידי משה לסמן, ששימש כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל. יו"ר גלובל דטה סנטר הוא מאיר ניסנסון, ששימש במשך 16 שנים כמנכ"ל IBM ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x