$
סטארט-אפים והון סיכון

GE ודויטשה טלקום משקיעות במורפיסק הישראלית

החברה פיתחה טכנולוגיה מהפכנית לזהות ולנטרל התקפות "יום-אפס" מסוכנות. היא גייסה 7 מיליון דולר על מנת להכנס לשווקים חדשים בצפון אמריקה ואירופה

מאיר אורבך 14:3406.10.15

חברת הסייבר הישראלית מורפיסק (Morphisec) , גייסה 7 מיליון דולר, כאשר את הסבב הובילו קרן JVP, קרן ההון סיכון של ג'נרל אלקטריק, חברת התקשורת דויטשה טלקום, וכן Portage Advisors ו-Ourcrowd.

 

מורפיסק הוקמה ב- 2014 ב JVP Cyber Labs, במרכז הסייבר בבאר שבע. הטכנולוגיה שלה מבוססת על מחקרים אקדמיים מובילים וטכנולוגיה מוגנת בפטנטים שמקורם באוניברסיטת בן גוריון. החברה מעסיקה כיום 16 עובדים וגייסה עד היום כ-8.5 מיליון דולר. היא זכתה במקום הראשון בתחרות הסייבר CyberTition שהובילה JVP.

 

רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק

 

החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לזהות מתקפות "יום-אפס" בשלב מוקדם יותר מאי פעם, וכן לחסום את ההתקפות ולהשיג מידע מדויק על טיבן שיוכל לאפשר לזהות את מקור התקיפות. "השוק מוצף בטכנולוגיות ממוקדות זיהוי התקפות, אלא ששיעורי הזיהוי הקיימים אינם ברמה גבוהה מספיק... הטכנולוגיה של מורפיסק מציעה את ההיפך המוחלט: היא מסוגלת למנוע מתקפות, להטעות את ההאקרים ולהודיע בזמן אמת כשמתקפה החלה ונוטרלה", הסביר יואב צרויה, שותף ב-JVP.

 

סכום הגיוס ישמש להשקת מוצר הדגל של מורפיסק ולהאצת הכניסה לשווקים חדשים בדגש על צפון אמריקה ואירופה. "אנחנו עדים להתעניינות גדולה במוצרי החברה מצד תאגידים וערוצי הפצה גלובליים, וההשקעה הנוכחית תאפשר לנו להאיץ את הטמעת מוצר הדגל שלנו ביעדים אסטרטגיים", אמר רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x