$
סטארט-אפים והון סיכון

שלוש חברות ישראליות יתחרו על פרס של 1.5 מיליון דולר

Wayerz, חברת הביומד DiaCardio וחברת אינטרנט הדברים SecuriThings יטוסו לבייג'ינג וייצגו את המדינה בגמר התחרות Global Innovation Awards. בנוסף לפרס הכספי הם יתמודדו על השקעה כספית, חשיפה בטלוויזיה הסינית והזדמנות להציג את הפיתוחים שלהם לבכירי תעשייה הסינית

מאיר אורבך 17:1401.07.15

שלוש חברות סטארט-אפ ישראליות נבחרו להשתתף בגמר תחרות החדשנות הבינלאומית Global Innovation Awards של קבוצת שנג'ינג'360. התחרות תיערך השנה באוגוסט הקרוב בבייג'ינג. שלושת החברות הן Wayerz, חברת הביומד DiaCardio וחברת האבטחה SecuriThings.

 

Wayerz פיתחה פלטפורמה לעסקאות פיננסיות וחיובים בין-בנקאיים. DiaCardio פיתחה תוכנה שמשנה את דרך פענוח בדיקות אקו-לב, בעוד ש- SecuriThings פיתחה טכנולוגיה לאבטחת מוצרים אינטרנט הדברים ובית חכם, במטרה להגן ולעצור גישה לא חוקית למכשירים.

 

שלושת החברות הזוכות, שייצגו את ישראל בגמר בבייג'ינג שלושת החברות הזוכות, שייצגו את ישראל בגמר בבייג'ינג

 

שלושת הסטרטאפים מישראל יתמודדו מול סוללה של סטרטאפים מארה"ב, אירופה וסין על מספר פרסים בסכום כולל 1.5 מיליון דולר במזומן, וכן הזדמנות חד-פעמית להשקעה בהיקף משמעותי דרך קרן מיוחדת של 25 מליון דולר שהקימה Shengjing Group לרגל התחרות. הזוכים גם יוכלו להציגאת הפתרונות הטכנולוגים שלהם בפני משקיעים וחברות מובילות בסין ומהעולם כולו.

 

סבב הגמר בבייג'ינג יהיה חלק מפסטיבל היזמות הבינלאומי Zhongguancun, ובמסגרתו צפויים כל הפיינליסטים לקיים רוד-שואו וסדרת פגישות עם ענקיות האינטרנט הסיניות עליבאבא, ביידו ושיאומי. כמו כן, הם יזכו לסיקור תקשורתי מקיף של רשת הטלוויזיה הממלכתית CCTV.

 

הקשר הישראלי-סיני

 

התחרות הבינלאומית היא פרי יוזמה של חברת הייעוץ הסינית המובילה Shengjing360 Group. הזוכים שיעפילו לגמר נבחרו מסבבים שנערכו בסין, ישראל, ארה"ב, אירופה ואמריקה הלטינית. את התחרות בישראל שבה זכו שלושת החברות הובילה קרן ההון סיכון JVP

 

קובי רוזנגרטן, שותף-מנהל בקרן ההון סיכון JVP, אמר ל"כלכליסט": "התחרות היא חלק משיתוף פעולה אסטרטגי שנבנה בנינו לבין קבוצת שנג'ינג מסין במטרה לקדם השקעות בסטרטאפים ישראליים ולקדם סטרטאפים ישראליים בשוק הסיני. ישראל מייצרת חברות עם פעילות משמעותית, המהוות בסיס לחדשנות ולהתפתחות טכנולוגית. זה בדיוק מה שהסינים מחפשים. הפיינליסטים הישראלים מייצגים את התחומים שישראל נתפסת כמובילה עולמית בהם. אני מאחל להם הרבה הצלחה ומאמין כי ייצגו אותנו בכבוד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x