מחירים ומסלולים

סלקום משיקה חבילת טריפל ב-149 שקל לחודש: "אנחנו רזים ואגרסיביים"

בכך למעשה הופכת סלקום לחברה הראשונה בשוק שמציעה חבילה הכוללת את כל מרכיבי התקשורת הכוללת תשתית אינטרנט וספק במהירות 40 מגה, טלפון קווי ואת שירותי הטלוויזיה של החברה. בשנה השנייה המחיר יעלה ל-169 שקל לחודש

אופיר דור 10:5313.05.15
סלקום הודיעה היום (ד') על השקת חבילות התקשורת המשולבות וחושפת לראשונה את המחירים שלהם. במקביל הודיעה סלקום על הרחבת שירות הטלוויזיה שלה עם הוספת עשרות ערוצים לינאריים לשירות בחודשים הקרובים בנוסף לספריית ה-VOD.

 

סלקום תהיה למעשה החברה הראשונה בשוק שמציעה חבילת טריפל אמיתית שכוללת את כל מרכיבי התקשורת, החל מטלוויזיה דרך תשתית וספק אינטרנט וטלפון קווי בחשבונית אחת ומחיר אחד. HOT מציעה טריפל אך הלקוח צריך לקנות ספק אינטרנט בנפרד מסיבות רגולטוריות.

 


 

הטריפל של סלקום כולל אינטרנט במהירות 40 מגה, טלוויזיה וקו ביתי עם שיחות ללא הגבלה. המחיר: 149 שקל. כאשר בשנה השנייה המחיר יעלה ל-169 שקל לחודש.

 

שדרוג מהירות הגלישה בחבילה מ-40 מגה ל-100 מגה יעלה 20 שקל נוספים לחודש. לקוחות שיצטרכו לקבל ראוטר אלחוטי ישלמו שכירות חודשית של 10 שקלים נוספים. בסלקום מאמינים שניתן להתקין את כל מרכיבי החבילה בהתקנה עצמית אך לקוחות שיבחרו להזמין טכנאי ישלמו 150 שקל חד פעמית. הזמנה של ממירים נוספים בנוסף לממיר הטלוויזיה הראשון תעלה 29 שקל עבור כל אחד.

 

סלקום TV. 30 אלף מנויים משתמשים בשירות עד כה סלקום TV. 30 אלף מנויים משתמשים בשירות עד כה

 

סלקום השיקה את שירות הטלוויזיה שלה בינואר וגייסה אליו כ-30 אלף מנויים עד כה. בעקבות רפורמת השוק הסיטונאי יכולה החברה להציע כעת גם תשתית וספק אינטרנט במשולב באמצעות שימוש בתשתית בזק. החברה משווקת כבר שנים טלפון קווי על גבי רשת האינטרנט הפתוחה.

 

יו"ר סלקום עמי אראל אמר באירוע ההשקה כי "אנחנו משיקים היום את מנוע הצמיחה החדש של סלקום. בתחום הסלולר אנחנו רואים שוק לא קל עם מספרים יורדים בכל הפרמטרים. אי אפשר להוביל חברה רק במגננה בשוק הסלולר, צריך גם מדיניות צמיחה וזה מה שאנחנו עושים היום. אנחנו בונים עוד רגל לסלקום היום וזה מה שאנו עוסקים בו כבר שנים".

 

לדברי אראל, "יש הרבה שומנים ומרווחים שאפשר לקחת בשוק הקווי. לא יהיה קל להתחרות בבזק ובHOT אך יש לנו את המשאבים לזה ואנחנו מביאים הרבה נכסים. סלקום היום היא רזה ואגרסיבית יותר מאשר לפני ארבע שנים".

 

מנכ"ל סלקום אמר כי "בניגוד למה שאמרו וחשבו לקוחות הטלוויזיה שלנו מגיעים מ-HOT ו-yes. מתוך המצטרפים לשירות הטלוויזיה 36% הגיעו מ-HOT ו-34% מגיעים מ-yes. כשהשקנו את המוצר כיוונו למשפחות עם ילדים והם באו.

 

לדברי שטרן, "אנחנו נותנים את התמורה הטובה ביותר ביחס למחיר השירות -99 שקל. אנחנו הולכים לפתוח את הערוצים עם נשיונל גיאוגרפיק, ערוץ 9 ועוד עשרות ערוצים בשבועות וחדשים הקרובים. ערוץ האח הגדול לא עולה אצלנו שום דבר כשאצל המתחרים הוא עולה 14.9 שקל. במקביל גייסנו 20 אלף לקוחות לחבילות המשולבות. חלקם עדיין תקועים במעבר מבזק אבל זה יקרה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x