מחירים ומסלולים

HOT mobile תוקפת: 39 שקל במבצע לכל החיים לחיילים

מבצע דומה של פרטנר הביא לקריסת המנייה בבורסה; במקביל החברה נקנסה ב-88 אלף שקל על גבייה שלא כדין מלקוחות שחייגו למספרי כוכבית

אופיר דור 11:5403.05.15

חברת HOT mobile ממשיכה לחמם את התחרות בגזרת הסלולר. החברה הודיעה היום (א') על מבצע אגרסיבי מאוד הפונה לחיילים בסדיר. החברה מציעה מחיר קבוע לכל החיים של 39 שקל לחודש לקו סלולר לחיילים עם חבילת גלישה מורחבת של 8 גיגה. המבצע מגיע לאחר תקופה של רגיעה יחסית בקרב המחירים בשוק הסלולר.

 

 

מדובר בהצעה חריגה בשוק הסלולר שבו מרבית המבצעים כוללים מחיר נמוך לשנה ראשונה שאחר כך עולה. חבילות החיילים של החברות המתחרות (סלקום, פרטנר ופלאפון) מציעות מחיר של 59 שקל לחודש בשנה הראשונה ו-89 שקל לחודש לאחר מכן. חבילות אלו כוללות נפח גלישה של 3-5 גיגה.

 

האחרונה שהציעה מחיר חודשי קבוע של 39 שקל לכל החיים היתה פרטנר באמצעות המותג של 012. המבצע גרם לירידות חדות במניית פרטנר ולפאניקה בקרב המשקיעים שחששו מהשפעתו על ההכנסה הממוצעת של פרטנר מלקוח. פרטנר הגבילה את המבצע ל-10,000 המשתתפים הראשונים אך הוא פנה לאוכלוסיה הכללית ולא רק לחיילים. המבצע הופסק לאחר יומיים כשלמעלה מ-20 אלף נרשמו למבצע.

 

אבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת אבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת צילום: אבי אוחיון לע"מ

 

זהו אינו המבצע האגרסיבי היחיד שמציעה קבוצת HOT בימים אלה. מבצע נוסף שהקבוצה משווקת מעניק קו סלולרי ב-10 שקלים ללקוחות שמצטרפים לספקית האינטרנט HOT net. מטרת המבצע היא לסייע בגיוס לקוחות לספקית האינטרנט גם בתקופה שבה ספקיות מתחרות כמו 012 של פרטנר, נטוויז'ן של סלקום ו-018 אקספון מציעות חבילות משולבות של תשתית וספק במחיר מוזל כחלק מרפורמת "השוק הסיטונאי".

 

קנס על גביית תשלום שלא כדין

 

במקביל משרד התקשורת הודיע היום כי הטיל על HOT mobile עיצום כספי של 88,840 שקל בשל גביית תשלום שלא כדין ממנויי החברה שהתקשרו למספרי טלפון מקוצרים לעסקים (מספרי כוכבית). בניגוד לתנאי הרישיון, החברה גבתה תעריף פרימיום על החיוג לכוכביות אלו ולא תעריף רגיל כפי שהיתה צריכה.

 

בהוראת המשרד החזירה HOT mobile כ-75 אלף שקל ל-14 אלף מנויים שחויבו שלא כדין. כעת נקנסת החברה ב-88 אלף שקל בנוסף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x