$
סטארט-אפים והון סיכון

זימפריום גייסה 12 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיית אבטחת מידע שנשענת על ניטור הרשתות אליהן מתחברים מכשירי מובייל שונים. זהו הגיוס השני של זימפריום, שבוצע בהובלת חברת התקשורת האוסטרלית טלסטרה

מאיר אורבך 14:2703.03.15

חברת הסייבר הישראלית זימפריום גייסה 12 מיליון דולר בהובלת טלסטרה, חברת התקשורת האוסטרלית, בסבב הגיוס השני שלה. בסבב הראשון היא גייסה 8 מיליון דולר. לגיוס החדש הצטרפה חברת TOYO היפנית, שהיא גם המפיצה של זימפריום ביפן. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקיימים של זימפריום - קרן ההון סיכון האמריקאית סיירה ונצ'רס, קרן לזרוס וחברת סמסונג.

בכוונת זימפריום להשתמש בכספי הגיוס להאצת פעילות הפיתוח והשיווק של פתרונות להגנה מפני פשעי סייבר. זימפריום מעסיקה כיום כ-60 עובדים במרכזים בתל אביב, סן פרנסיסקו ודאלאס. החברה פיתחה את אפליקציית zANTI לאנדרואיד ולאייפון, המונעת מתקפות על הטלפון הסלולרי, בין השאר באמצעות ניטור מצב אבטחת המידע ברשתות התקשורת שהמשתמש מתחבר אליהן.

 

מנכ"ל זימפריום, יצחק אברהם  מנכ"ל זימפריום, יצחק אברהם צילום: עמית שעל

 

"התוקפים מגיעים כיום מכל כיוון ועסקים נפרצים בתדירות גבוהה. הגנה מסורתית אינה יכולה לעמוד ברמה החדשה של התוקפים, במיוחד לנוכח התגברות של השימוש במובייל. חברות חייבות לשנות את דרך המחשבה שלהן על הגנה מפני מתקפות אלה", אומר שרידהר מיטאל, מנכ"ל זימפריום.

 

החברה נוסדה בידי יצחק אברהם ואליה יהודה, יוצאי יחידות המודיעין וממר"ם. אברהם היה "האקר לבן" (שמנסה לאתר פריצות במכשירים ומערכות שונות של החברה) בסמסונג לפני שהחברה השקיעה בסטארט-אפ שלו.

 

זימפריום זכתה בתחרות המובייל של "כלכליסט" ב-2012.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x