שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

EntryPoint זכתה בפרויקט סייבר ותקשורת גדול במקסיקו

החברה הישראלית תאפיין ותמפה מחדש את רשתות התקשורת של חברת IT גדולה במדינה הדרום אמריקאית. היקפו הכספי של הפרויקט הינו כמיליון דולר

רפאל קאהאן 13:1403.12.14
EntryPoint זכתה בפרויקט סייבר ותקשורת בחברת IT מקסיקאית. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר על ידי החברה, אך ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" מדובר בסכום של כמיליון דולר. הפרויקט כולל מיפוי ואפיון מחדש של רשתות התקשורת ואבטחת המידע, וכולל סקר סיכונים מקיף ברשת התקשורת והמיחשוב.

טל גרנות, מנכ"לית חברת EntryPoint, מסרה שמדובר בפרויקט רחב היקף בחברת IT המעסיקה מעל 1,000 עובדים. החברה מארחת שרתים ושרותים של חברות אנטרפרייז במקסיקו.

 

הפרויקט של EntryPoint כולל מיפוי וזיהוי נקודות תורפה ברשת של הלקוח הפרויקט של EntryPoint כולל מיפוי וזיהוי נקודות תורפה ברשת של הלקוח

 

"במסגרת הפרויקט נוביל את התהליך התאימות הטכנולוגית ואבטחת המידע למערכות הטכנולוגיות המבוזרות בחברה. בפרויקט נערוך מבדקי חדירה למערכות המיחשוב והתקשורת המגוונות בחברה ונפעל להקשיח את כלל מערכות הארגון ונתכנן מחדש את מערכות ההגנה שלה." אמרה גרנות.

 

הפרויקט יתבצע בשלושה שלבים וצפוי להסתיים בחודש ינואר 2016. בשלב הראשון יתבצע מבחן חדירה מקיף לכלל מערכות החברה, תבחן יציבות ורמת חדירות המערכת מפני תקיפות ואיומים מבחוץ ומבפנים ויוגש דוח המלצות וליקויים.

 

בשלב השני יתבצע יישום של חלק מההמלצות שיתגלו בדו"ח ובמהלך ינואר יסתיים הפרוייקט עם השלמת השלב השלישי במסגרתו תתסצע הטמעת מערכות אבטחת מידע ותקשורת חדשות.

 

EntryPoint הינה חברת IT המתמחה בשוק התקשורת ומאז הקמתה ביצעה עשרות רבות של פרויקטים בתחומי ה-DataCom, Telecom Wireless , פיתוח בדיקות ואינטגרציה בשוק התקשורת בארץ ובחו"ל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x