מחירים ומסלולים

פרסום ראשון

אחרי גולן טלקום: גם פלאפון משלבת שימוש בחו"ל בתוכנית ללא הגבלה

התוכנית של פלאפון תכלול 100 מגה-בייט גלישה ליום בחו"ל למשך עד 15 יום בשנה, ואפשרות להוציא ולקבל שיחות והודעות ללא עלות בחו"ל דרך אפליקציה ייעודית. פלאפון מגיבה בכך למהלך עליו הכריזה גולן טלקום בשבוע שעבר

אופיר דור 13:0817.09.14

חברת פלאפון תשיק מחר (ה') תוכנית ללא הגבלה חדשה ב-99 שקל לחודש שתכלול לראשונה גם שימוש במכשיר הסלולרי בחו"ל. התוכנית החדשה כוללת 100 מגה-בייט גלישה סלולרית ליום, במשך עד 15 יום בשנה. בנוסף, התוכנית מאפשרת להוציא ולקבל שיחות והודעות ללא הגבלה מחו"ל דרך אפליקציית "פלאפון גלובל". 

האפליקציה של פלאפון מאפשרת לנהל שיחות על גבי רשת האינטרנט (VoIP), בדומה לשירותים שמציעות חברות כמו וייבר וסקייפ. היתרון של האפליקציה של פלאפון הוא בכך שניתן להוציא שיחות ולשלוח הודעות גם ללקוחות שאינם מנויים אליה מהצד השני. מאז השקתה לפני חודש עלה השימוש באפליקציה בתוספת לחבילת גלישה בחו"ל של 100 מגה ביט 35 שקל ליום.

 

בתוכנית החדשה של פלאפון ניתנת האפליקציה וחבילת הגלישה חינם עד 15 יום, כלומר מדובר בהטבה בשווי עד 525 שקלים. האפליקציה מאפשרת להוציא שיחות מ-87 יעדים בעולם כולל ארה"ב, דרום אמריקה ותאילנד. התוכנית החדשה של פלאפון כוללת כמובן גם שיחות והודעות ללא הגבלה בישראל וגלישה בנפח עד 6 גיגה לחודש בארץ, והיא תיכנס לתוקף כאמור החל ממחר.

 

גיל שרון מנכ"ל פלאפון גיל שרון מנכ"ל פלאפון צילום: נמרוד גליקמן

 

התוכנית של פלאפון מגיעה בתגובה למהלך עליו הודיעה גולן טלקום בשבוע שעבר. גולן הודיעה כי חבילת השימוש ללא הגבלה שלה בארץ, שמחירה גם כן 99 שקל, תכלול בנוסף שיחות, הודעות וגלישה בחו"ל. בין התוכניות של גולן לפלאפון קיימים מספר הבדלים משמעותיים: ראשית, החבילה של פלאפון כוללת הגבלה של 100 מגה-בייט ליום גלישה בחו"ל, בעוד גולן מעניק 6 גיגה גלישה בארץ ובחו"ל ברמה חודשית. החבילה של גולן מוגבלת ל-45 יום בשנה, בעוד של פלאפון ל-15 יום בשנה.

 

הוצאת וקבלת שיחות והודעות חינם בחו"ל מבוצעת בפלאפון דרך האפליקציה הייעודית, בעוד בתוכנית של גולן היא אינה כרוכה בשימוש באפליקציה. עם זאת, היתרון של התוכנית של הוא בכך שהתוכנית רלבנטית ל-87 יעדים בעוד אצל גולן טלקום החבילה פועלת כרגע בארבע מדינות באירופה בלבד.

 

אסף עופר, המשנה למנכ"ל פלאפון מסר היום "זו פעם ראשונה שחברת סלולר מציעה תוכנית הכוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה וגלישה חופשית גם בחו"ל ב-99 שקל בחודש, למגוון כה רחב של מדינות שמכסה את מרבית יעדי הנסיעות של ישראלים".

 

לדברי עופר, "החברה צפויה להשיק בימים אלה שירותי גלישה בדור הרביעי ללקוחותיה גם בחו״ל במספר מדינות מרכזיות בהן ארה"ב, בריטניה, בלגיה, שוויץ, רוסיה, אוסטרליה, יפן והונג קונג. תוך מספר שבועות תורחב פרישת המדינות למדינות נוספות בעולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x