שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות התקשורת

פרסום ראשון

ההסתדרות הלאומית מנסה להקים ועד עובדים בגולן טלקום

ההסתדרות כבר החתימה עשרות עובדים ותציב ממחר עמדת החתמה מול משרדי גולן טלקום בבניין אלקטרה בתל אביב. הסיסמה שתלווה את ניסיון ההתארגנות תהיה "העובדים מפסיקים להיות פרייארים"

אופיר דור 16:0108.06.14

ההסתדרות הלאומית פועלת להקים ועד עובדים יציג בחברת גולן טלקום, כך נודע ל"כלכליסט". ההסתדרות כבר החתימה עשרות עובדים על הצטרפות להתאגדות, וצפויה להציב החל ממחר (ב') עמדת החתמה מול בניין אלקטרה בתל אביב, שם שוכנים משרדי גולן טלקום. 

בגולן טלקום מועסקים כ-200 עובדים, והיא מהווה למעשה את חברת הסלולר האחרונה שבה לא נעשה עד כה ניסיון התאגדות. ועדים יציגים הוקמו כבר בסלקום ופלאפון. בפלאפון אף נחתם הסכם קיבוצי ראשון בענף הסלולר בין הוועד להנהלת החברה. לעומת זאת ב-HOT mobile טוענות גם ההסתדרות הלאומית וגם ההסתדרות הכללית כי הקימו ועד יציג ובפרטנר נעשים ניסיונות התאגדות בהסתדרות הכללית.

 

היוזמה להקמת ועד העובדים החלה לפני מספר חודשים על ידי נציגי מכירות בגולן טלקום. הנציגים טענו כי לאחרונה נפגע מודל השכר שלהם. כמו כן טוענים העובדים כי החברה מפטרת באופן קבוע חלק מהעובדים ומגייסת אחרים במקומם וכי קיים מודל קנסות לנציגי שירות שפוגע בשכרם.

 
מיכאל גולן, בעלי גולן טלקום מיכאל גולן, בעלי גולן טלקום צילום: יובל חן

 

מארגני הוועד טוענים כי התנאים בגולן היו בעבר הטובים בשוק אך החלו להידרדר לאחרונה. כדי להפוך לארגון היציג בחברה תצטרך ההסתדרות הלאומית לזכות לתמיכה לפחות משליש מעובדי גולן טלקום. הסיסמה שתלווה את ניסיון ההתארגנות בגולן טלקום תהיה "העובדים מפסיקים להיות פרייארים", על משקל הסלוגן של החברה.

 

מגולן טלקום טרם נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x