$
חדשות התקשורת

נחשף בכלכליסט

yes משיקה שירות שיאפשר לצפות בערוצים וב-VOD מהטאבלט והנייד

בפיתוח השירות שנחשף ב"כלכליסט" הושקעו כ-50 מיליון שקל, והוא יושק ללקוחות בתוך חודשיים וחצי. השירות יינתן חינם ללקוחות ה-VOD וב-19.9 שקל לשאר הלקוחות

אופיר דור 11:4723.12.13

חברת yes משיקה היום (ב') שירות חדש בשם yesGO, המאפשר לצפות ב-50 ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD - ישירות משידורי הערוצים של yes - בכל מקום ובכל זמן, באמצעות הטאבלט, הנייד או בכל מכשיר התומך בשירות.

השירות החדש נחשף ב"כלכליסט" כבר בחודש יולי .בימים אלה yes יוצאת בניסוי עובדים לשירות, ובתוך כחודשים וחצי השירות יושק לכלל הלקוחות של החברה.

 

המהלך של yes פותח במשך שנתיים, בעלות של כ-50 מיליון שקל. באמצעות השירות החדש, לקוחות yes יוכלו לצפות בעשרות ערוצי yes בהם חמשת ערוצי הסרטים של החברה (yes 1,2,3,4,5), ערוצי הסדרות (yes Drama, yes Oh, yes Action, yes Comedy, יס דוקו), ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי lifestyle , ובתכני ספריית ה- VOD של yes – בכל המכשירים הנלווים התומכים, בכל מקום ובכל זמן, כולל אלפי התכנים החינמיים.

 

ניתן לצפות בעשרות ערוצים בנייד או בטאבלט ניתן לצפות בעשרות ערוצים בנייד או בטאבלט

 

השירות יושק במגוון רחב של מכשירים, בהם: מחשבי PC ומחשבי MAC, אייפד ומגוון טאבלטים נבחרים בסביבת אנדרואיד, מכשירי אייפון 4 ומעלה ומגוון סמארטפונים מובילים בסביבת אנדרואיד. בהמשך השירות יורחב גם למכשירים תומכים נוספים.


 

במסגרת השירות החדש, הצופים יקבלו עדכונים בזמן אמת על השידורים הפופולאריים והמעניינים כרגע - הן בלוח השידורים והן מה-VOD, זאת באמצעות מערכת עדכונים המזהה מגמות צפייה ועלייה בדפוסי הצריכה וממליצה בהתאם לרייטינג המצרפי. בנוסף, הצופים יוכלו להתחבר לחשבון ה- facebook שלהם ולצפות במה החברים שלהם צופים כרגע, ולשתף חברים בדירוג, תגובות והמלצות על תוכן.

 

האינטגרציה הכוללת של השירות הובלה על ידי חברת Cisco ואת פיתוח ה-Frontend הובילה חברת TVinci הישראלית.

 

במהלך ההשקה השירות יינתן חינם לכל לקוחות ה-VOD של yes. ללקוחות שאינם לקוחות ה- VOD מחיר השירות יהיה 19.90 שקל לחודש. בעתיד מתכננת yes להשיק את השירות גם למי שאינם לקוחות החברה. כל לקוח יוכל לצרף שני מנויים לשירות החדש כשאחד מהם צופה בו זמנית במסגרת השירות. ניתן יהיה להוסיף מנויים נוספים בתוספת תשלום בעתיד

 

רון אילון, מנכ"ל yes אמר כי "השקת yesGO שמה את yes בחזית הטכנולוגית של הטלוויזיה הרב-ערוצית. מדובר במהלך יוצא דופן, מורכב ומתקדם שבפיתוחו הושקעו שנתיים, והוא נותן ערך מוסף עצום ללקוחות שלנו, שיוכלו לראות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם- בכל מקום, בכל עת, ובכל מכשיר".

 

אילון אמר כי השירות מתאפשר בעקבות הזינוק במהירות האינטרנט של לקוחות ובזכות קצב חדירה גבוה של טאבלטים, סמארטפונים ומחשבים ניידים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x