שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
התעשייה

ההאקר המפורסם בעולם הצטרף לדירקטוריון חברת אבטחה ישראלית

קווין מיטניק, שריצה 5 שנות מאסר על שורת פריצות גדולות, עובד כיום כיועץ אבטחת מידע - ויסייע לזימפריום המתמקדת בהגנה על מכשירים ניידים. "על החברות לא לחזור על אותן שגיאות, שמובילות להפסדים של מיליארדי דולרים", מסר מיטניק

סוכנויות הידיעות 11:2319.07.12

קווין מיטניק, שנחשב להאקר המפורסם בעולם, הצטרף לדירקטוריון חברת האבטחה הישראלית זימפריום (Zimperium) כיועץ. "זה כבוד וזכות להצטרף לזימפריום ולעזור במציאת פיתרונות בתחום אבטחת המכשירים הניידים", מסר מיטניק, לפי דיווח באתר ComputerWorld. "יהיה זה מסע חדש ומרגש קדימה".

 

מיטניק

עובד כיום כיועץ לאבטחת מידע, אך מאחוריו היסטוריה הרבה פחות שגרתית. הוא היה מבוקש על ידי ה-FBI במשך קרוב לשלוש שנים, לאחר שפרץ לרשתות של חברות מחשבים גדולות. הוא נעצר עוד בשנת 88' על פריצה לשרתי חברת דיגיטל ונכלא לשנה, ולאחר מכן נעצר שוב ב-1995 אחרי מרדף ממושך. הוא נחשד בפריצה לרשתות לחברות דוגמת נוקיה ומוטורולה, וריצה חמש שנות מאסר אחרי שהסכים לעסקת טיעון. לאחר מכן חצה מיטניק את הקווים, והחל לעסוק בתחום האבטחה.

 

זימפריום, שהוקמה בידי יצחק "צוק" אברהם ואליה יהודה, פיתחו את האפליקציות zDefender ו-zCore, שנועדו למנוע מתוכנות זדוניות לחדור למכשירים ניידים. בכנס שנערך לפני מספר חודשים הדגים אברהם למבקרים באיזו קלות ניתן לפרוץ למכשיריהם.

 

"בהתבסס על מה שלמדנו בימים הראשונים של המחשבים האישיים, חברות צריכות לאמץ גישה אקטיבית בכל הקשור לאבטחת המכשירים הניידים, כך שלא יחזרו על אותן שגיאות שמסתיימות בהפסדים של מיליארדי דולרים", מסר מיטניק עם הצטרפותו לזימפריום. בראיון ל-ComputerWorld הוסיף: "אנחנו יכולים לצפות להיתקלות באותם נושאים שמשפיעים על עולם המחשבים. לדוגמה, העדכונים לסמארטפונים אינם יוצאים בצורה מסודרת והמשתמשים נותרים חשופים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x