שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

עסקה בשווי 2.5 מיליון שקל בין אדובי ישראל והמרכז האקדמי ויצ"ו חיפה

כל סטודנט יקבל ערכת תוכנות קריאייטיב של אדובי למשך 4 שנות לימודיו, ויצ"ו חיפה הינו מוסד אקדמי המתמחה בלימוד מקצועות הקריאייטיב

כלכליסט 14:1105.06.12
המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה חתם על עסקת רחבת היקף עם חברת אדובי ישראל, במסגרתה תסופק לכל סטודנט חבילת תוכנות של חברת אדובי. חבילת התוכנה תלווה את הסטודנטים במשך כל שנות לימודיהם.

 

היקף עסקת רכישת תוכנות אדובי הינו כ-2.5 מיליון שקל לארבע שנים. החתימה על הסכם ההתקשרות
הבלעדי עם אדובי התאפשרה הודות לתמיכת קרן דוד פרידמן בע"מ, אשר תרומתה לפרויקט מהווה כמחצית מהיקפו הכספי. המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה התחייב לשאת בעלויות ההשלמה הנדרשות.

 

כל סטודנט אשר בבעלותו מחשב נייד ולומד במחלקות העיצוב והאמנות יקבל חבילה לכל המחלקות, לרבות תוכנות וידאו ואנימציה. ערכת אדובי Master Collection היא מחבילות תוכנות הקריאייטיב הנפוצות בקרב תעשיות המדיה, הגרפיקה והעיצוב.

 

הסטודנטים ייהנו מחבילת התוכנות במשך 4 שנות תוכנית הלימודים שלהם. בנוסף, יקבלו גם חבילת אופיס 2010.

 

לדברי רו"ח יואב שרף, סגן נשיא המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה: "המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה פועל זה מספר שנים לקידום פרויקט מחשב לכל סטודנט. החזון שבבסיס הפרויקט הוא לאפשר לסטודנטים לעבוד בסביבת עבודה איכותית, ניידת וצמודה 365 יום 24 שעות ביממה, אשר תקיף את כל עולם התוכנה הנדרש לו, לצורך לימודיו, תוך הקפדה על שימוש בתוכנות חוקיות. באופן זה הופך הקמפוס כולו לחלל לימוד אחיד מבחינת אפשרויות העבודה במחשב".

 

שרף מוסיף: "כדי לממש את החזון במלואו, החל משנת הלימודים תשע"ב (2012-13), שונו הכללים, ומעתה הסטודנט רוכש את המחשב הנייד ואנחנו מספקים לו את התוכנות ואת התשתית, לשימושו בכל מרחבי הקמפוס (גלישה, ישיבה והטענה). בהתאם למדיניות שלנו, הסטודנטים אינם מחויבים ברכישת מחשבים או דגמים ספציפיים, אלא מונחים לגבי המפרט הטכני הנדרש מהמחשב, על מנת שיוכל לעמוד במשימות הלימודיות".

 

אבי זריהן, מנהל אדובי ישראל: "העסקה שלנו עם ויצ"ו חיפה היא אחד מהצעדים החשובים שעושה אדובי העולמית, שבחרה להשקיע בשוק הישראלי מתוך זיהוי של הפוטנציאל שטמון בו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x