• תפריט
התעשייה

הסטארט-אפ הישראלי Senexx חתם על הסכם שת"פ עם יאמר

שיתוף הפעולה יסייע לחברות המשתמשות ברשת החברתית העסקית למנף את המשאבים האנושיים שלהם טוב יותר

מאיר אורבך 17:3224.04.12

חברת הסטארט-אפ הישראלית Senexx חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם הרשת החברתית יאמר, המיועדים לארגונים גדולים ושוק האנטרפרייז. החברה הישראלית מפתחת כליפ המאפשרים יצירת מאגרי שאלות ותשובות (Q&A) פנים ארגוניים. Senexx היא בוגרת חממת upwest בקליפורניה של שולי גלילי.

 

בזכות
שיתוף הפעולה עם יאמר, המאפשרת שליחת מסרים מהירים בתוך הארגון, יוכלו עובדים בחברה למצוא עובדים רלוונטיים שיסייעו להם במהירות רבה ויוכלו לענות לשאלותיהם. כך לדוגמא, עובד בארגון אשר מכין מצגת על נושא מסויים יוכל להקליד ביאמר את בקשתו ובסיוע הכלי של Senexx ימצא במהירות רבה את האנשים בארגון אשר יודעים לסייע בבניית המצגת.

 

"במרבית החברות יש מחסור רב בשיתוף הידע והיכולות בין היחידות השונות בארגון. אנחנו מזהים וחושפים יכולות בתוך הארגון ומאפשרים לו למצות את הידע הקיים בו", הסביר זאבי מישל, מייסד ומנכ"ל החברה הישראלית.

 

ההכרזה על שיתוף הפעולה המקומי עם החברה הישראלית היא רק חלק מהכרזה כוללת ורחבה של יאמר, של חלק מהרה-ארגון האסטרטגיה שלה. בין השאר, הרשת החברתית זכתה לעדכון נרחב לאפליקציות הסלולר ל-iOS ואנדרואיד, אינטגרציה מלאה עם אופיס 365, חלוקה קבוצות ויכולת חיפוש. בקיץ הקרוב מתכוונת הרשת החברתית להשיק גרסה נוספת ואף רחבה יותר של אפליקציות הסלולר.

"בחרנו ב- Senexx להיות שותף שלנו בזכות היכולת שלהם לזהות מומחיות בתוך הארגון באמצעות מערכת ה-Q&A שלהם", אומר אן לי, סגן נשיא לפיתוח עיסקי ביאמר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x