• תפריט
IT בישראל

טלדור יישמה פתרון של סאפ בחברת עמיעד

בפרויקט, שבוצע תוך חצי שנה, הושקעו 5 מיליון שקל. הוא כלל בין היתר תהליכים פיננסים ולוגיסטיים, מחסן מידע ודו"חות אנליטיים

כלכליסט 12:0003.04.12

חברת טלדור הודיעה כי סיימה בהצלחה את יישום הפתרון SAP Business All-In-One בחברת עמיעד מערכות מים, תוך חצי שנה - זמן שיא לדברי החברה. במסגרת הפרוייקט, שבו הושקעו כ-5 מיליון שקל, יושמו תהליכים פיננסים ולוגיסטיים, מחסן מידע (BW) ודוחות אנליטיים של SAP BusinessObjects, וכן

ממשק דו-כיווני למערכת CRM של Salesforce.

 

לדברי טלדור הפרויקט כלל נדבך משמעותי של BI, כאשר לראשונה בפרויקט של SAP Business All-In-One עלה לאוויר יישום BI שמבוסס על תכולה עסקית שסופקה על ידי SAP עבור ה-ERP ויושמו דו"חות למנהלים באמצעות SAP BusinessObjects.

 

הפרויקט בוצע על בסיס מתודולוגית Best Practice החדשנית של חברת SAP, המאפשרת לנהל פרוייקטי יישום בצורה מהירה ואיכותית. שלב האפיון של הפרויקט כלל התאמה וארגון מחדש של כמה מהתהליכים הארגוניים בעמיעד, בדגש על התהליך "מהזדמנות ועד תשלום" - תהליך מרכזי וחוצה מחלקות ומערכות בחברת עמיעד. שימוש במתודולוגית SAP Best Practice אפשר, בין היתר, לבנות ממשק דו-כיווני לבקרה ושליטה על תהליכי המכירה, הייצור והאספקה בעמיעד.

 

אריק דיין, מנכ"ל עמיעד מערכות מים, מסר: "כחברה מובילה עם פריסה בינלאומית בתחום הספקת סינון המים, פתרון ERP מתקדם ואמין הוא עבורנו הכרח. הבחירה בפתרון SAP Business All-in-One ובספק היישום טלדור הוכיחה את עצמה היטב, לאחר שהפרוייקט הסתיים בצורה מקצועית, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. מתודולוגית היישום SAP Best Practice הוכיחה שאין צורך להמציא את הגלגל: התהליכים המובנים בתוך פתרון SAP Business All-in-One נותנים מענה שלם לכספים וללוגיסטיקה. אנו סמוכים ובטוחים שהפתרון יסייע לנו בצמיחה העסקית של עמיעד".

 

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור הוסיף: "אנו מודים לעמיעד ול-SAP על האמון בטלדור וצופים המשך שיתוף פעולה מפרה גם בשלב הבא של הפרויקט, אשר יכלול הרחבת תשתית ה-ERP גם לחברות הבנות של עמיעד ברחבי העולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x