• תפריט
IT בישראל

טלדור רוכשת חברת מחשוב ענן מהמגזר החרדי

חברת טריבייס מאלעד מעסיקה כמאה מתכנתות מהמגזר החרדי, ועוסקת בפיתוח פתרונות מחשוב ענן ו-Big data. היקף העסקה מוערך בכעשרה מיליון שקל

כתב כלכליסט 10:0425.01.12
טלדור הודיעה היום (ד') על רכישת חברת טריבייס (3Base) מאלעד, המתמחה בפיתוח פתרונות מחשוב ענן ו-Big data. היקף העסקה מוערך בכעשרה מיליון שקל.

 

טריבייס מתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות בסביבת Web וענן. החברה מעסיקה כמאה מתכנתות ממגזר החרדי, לטובת פיתוח פתרונות

Big data, מחשוב ענן, טכנולוגיות קוד פתוח, בסיסי נתונים וארכיטקטורה מבוססות שירותים (SOA). עובדות החברה מגויסות על פי המלצות מתוך סמינרים חרדיים ועוברות הכשרה של כשנה בסביבות פיתוח, תוך כדי העבודה.

 

טריבייס הוקמה ב-2008 על ידי פיני מנדל, המשמש כמנכ"ל החברה, ויוסי כהן המשמש כמנהל טכנולוגי. עם השלמת הרכישה תהפוך טלדור למעסיק השני בגודלו בענף ה-IT מבחינת מספר העובדים מהמגזר החרדי.

 

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור: "רכישת טריבייס תשלים את יכולותיה של טלדור בתחום מחשוב הענן. בשנים האחרונות ניכרת מגמה מבורכת של שילוב המגזר החרדי בכלל ונשים חרדיות בפרט בכוח העבודה בישראל. רכישת טריבייס תעניק לטלדור גישה לכוח האדם האיכותי הקיים במגזר החרדי ההולך ומתבסס כאלטרנטיבת nearshore איכותית ואמינה".

 

פיני מנדל, מנכ"ל טריבייס, ציין כי הרכישה תחזק את מעמדה של טריבייס כמובילה בתחום הענן וה-Big data בישראל: "בנוסף לכך מהווה הרכישה הבעת אמון בעובדי החברה ושילוב המגזר החרדי בקדמת הטכנולוגיה בישראל. הסינרגיה עם טלדור תסייע לטריבייס להביא את בשורת הענן לארגוני ה-IT בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x