שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

אלקטל לוסנט משיקה את מערכת CloudBand

המערכת תאפשר למפעילי תקשורת ניהול דינמי של שירותים בענן לפי דרישה, המאפשר תשתית אלסטית הגדלה על פי תמהיל השירותים והשימוש בהם

כתב כלכליסט 10:4220.11.11

חברת אלקטל לוסנט (ALU) מציגה את מערכת CloudBand שפותחה בישראל, אשר מחברת בין הכוח והגמישות של מחשוב מענן עם ביצועים, אמינות, ואבטחה של רשתות תקשורת.

 

קבוצת ה-Cloud, שמנוהלת במרכז הפיתוח של החברה בפתח תקווה מספקת שירותי carrier cloud אשר מאפשרים לספקיות התקשורת
להביא את יתרונות הענן אל פתרונות ושירותי הרשת שלהם. כמו כן, התוכנה מאפשרת למפעילים להציע מגוון חדש של שירותים מבוססי ענן ללקוחותיהם הפרטיים והארגוניים תוך הבטחת איכות השירות וביצועי רשת.

 

כך למשל, שירותי ה-SMS והווידאו יסופקו באמצעות אותן תשתיות ללא צורך בחומרה יעודית. גישה זו מאפשרת למפעילים תשתית אלסטית הגדלה על פי תמהיל השירותים והשימוש בהם. לכן, בשעת עומס בשרותי SMS, מערכת הניהול CloudBand תקצה משאבים נוספים לשרותי ה-SMS באופן דינאמי.

 

הפתרון המוצע על ידי ה-CloudBand מורכב משני חלקים: מערכת הניהול שמאפשרת סנכרון ואופטימיזציה של שרותים בין רשתות התקשורת לבין ענן המחשוב, ויחידת ה-CloudBand המספקת יכולות מחשוב, אחסון, תקשורת ותשתית תוכנה הנדרשים לאירוח השירותים באופן דינאמי על פי דרישות הצריכה הנדרשות באותו הזמן. פתרון ה-CloudBand יהיה פתוח לשימוש כבר במחצית הראשונה של 2012.

 

דור סקולר, מנהל חטיבת הענן של אלקטל לוסנט בישראל מסר כי "בתוך מספר חודשים הצליח המרכז לפתח מוצר ופתרון פורץ דרך, המבשר שינוי אמיתי בדרך בה מפעילי התקשורת עתידים לפעול. הפתרון ישנה את אספקת השירותים של מפעילי התקשורת ואת חווית המשתמש של הלקוחות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x