שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

שיתוף פעולה בין טאקט בדיקות וטק-קריירה לשילוב יוצאי אתיופיה בהייטק

במסגרת שיתוף הפעולה מתחייבת טאקט בדיקות לקלוט את בוגרי התוכנית לשורותיה. מומחי החברה יעבירו הרצאות וילוו את הסטודנטים בתוכנית מנטורינג אישית

כתב כלכליסט 09:5420.09.11

טאקט בדיקות תוכנה, חטיבת הבדיקות של מטריקס, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם עמותת טק-קריירה, המפעילה מרכז הכשרה טכנולוגי ליוצאי אתיופיה במטרה לקדם ולשלב עובדים יוצאי אתיופיה בתעשיית ההייטק.

 

במהלך תקופת הלימודים בטק-קריירה, שוהים הסטודנטים בקיבוץ נחשון. תהליך
ההכשרה אורך חמישה חודשים ובמהלכו לומדים התלמידים מתודולוגיות בדיקה שונות ונושאים טכנולוגיים משלימים כגון SQL, מבנה נתונים ועוד. כמו כן, הם מתנסים בביצוע בדיקות תוכנה בפועל (Hands On) במספר כלים. בסוף תהליך ההכשרה עוברים הסטודנטים תהליך הסמכה של ISTQB ומקבלים תעודת בודק תוכנה מוסמך. הכשרת הסטודנטים בטק-קריירה מוכרת על-ידי משרד התמ"ת.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, משתלבים מומחי טאקט בדיקות במתן הרצאות, בליווי הסטודנטים במסגרת תוכנית מנטורינג אישית, וסיוע צמוד עד שלב ההשמה והקליטה בעבודה. כמו כן, מתחייבת טאקט בדיקות לקלוט עובדים לשורותיה, בנוסף לחמשת בוגרי התוכנית שכבר קלטה בחודשים האחרונים.

 

זיו מנדל, מנכ"ל משותף בטאקט בדיקות ובג'ון ברייס – מכללת הי-טק מסר: "השוק הישראלי צמא לכוח אדם איכותי ובעל פוטנציאל בתחום הטכנולוגי. אנחנו שמחים להיות שותפים בפרויקט הלאומי החשוב הנ"ל באמצעות טאקט בדיקות, שמסייעת בליווי ובקליטה של בוגרי הקורסים בפרויקטי בדיקות שאנו מובילים. אנחנו משוכנעים כי לפרויקט מסוג זה חשיבות ותרומה מהותית גם לתעשיית ההי-טק וגם לכלכלה הישראלית".

 

לדברי אשר אליאס, מנכ"ל טק קריירה: "הידע המקצועי והמעשי של מומחי טאקט בדיקות בליווי של בוגרי הקורס נותן לנו ערך מוסף גבוה מאוד ויאפשר לנו להגיע לאחוזי השמה גבוהים יותר של הבוגרים בתחום הכשרתם, ולמיצוי כישוריהם ושאיפותיהם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x