שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדעי החיים וקלינטק

ולריטאס השלימה סבב גיוס שלישי בגובה 150 מיליון דולר

בין המשקיעות בחברת מדעי החיים האמריקאית גם פיטנגו ואגייט הישראליות. משקיעה בפיתוח משאבה-מדבקה להזרקת אינסולין

מאיר אורבך 14:1012.09.11

חברת מדעי החיים האמריקאית ולריטאס השלימה סבב גיוס שלישי בסך 150 מיליון דולר. את סיבוב ההשקעה הובילה קרן וולש, קרסון, אנדרסון וסטו.  אליה הצטרפו המשקיעים הקיימים, הכוללים בין היתר את הקרנות הישראליות פיטנגו ואגייט של דני נווה. הכסף שנאסף נועד לתמוך במסחור משאבה-מדבקה

חד-פעמית להזרקת אינסולין מתחת לעור.

 

איתי הראל, שותף בפיטנגו וחבר בדירקטוריון החברה, מסר כי "פיטנגו זיהתה את הפוטנציאל האדיר של ולריטאס עת הובילה את סיבוב ההשקעה הקודם בחברה לפני כשלוש שנים. עם קבלת האישורים הרגולטוריים וההכנות לקראת מסחור המוצר בארה"ב, השקעה כה משמעותית של קרן בסדר הגודל של וולש קרסון הינה אבן דרך משמעותית בצמיחה של ולריטאס כחברה פורצת דרך"

 

חנן שניידר, שותף באגייט, הוסיף "אנו משוכנעים שההשקעה הנוכחית תוכל לתת לחברה את המשאבים התקציביים הדרושים לשיווק נרחב בארה"ב. שיתוף הפעולה הישראלי של פיטנגו ואגייט יביא לדעתנו עוד שיתופי פעולה בעתיד הקרוב".

 

הפתרון של ולריטאס כולל מדבקה קטנה שאליה צמודה משאבת אינסולין (Patch Pump) המאפשרת מתן אינסולין בשני האופנים המקובלים בטיפול בסוכרת – מינון בסיסי קבוע (בזאלי) ומינון מוגבר על-פי דרישה (בולוס) סביב ארוחות. הנהלת ולריטאס יושבת בברידג'ווטר, ניו ג'רזי, ומרכז המו"פ של החברה ממוקם בשרוזברי, מסצ'וסטס.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x