• תפריט
IT בישראל

טלדור תקים מערכת לניהול משחקי המכביה ה-19

המערכת תתמוך בכל היבטי הניהול של המכביה, מרישום הספורטאים ועד קליטת תוצאות המשחקים והצגתם. היקף הפרויקט מוערך במיליון שקל

כתב כלכליסט 10:2526.07.11
חברת טלדור זכתה במכרז של תנועת מכבי העולמית להקמת מערכת מחשוב לניהול ולתפעול משחקי המכביה ה-19, שיתקיימו ביולי 2013. המערכת שתוקם תתמוך בכל היבטי הניהול של המכביה - החל מרישום הספורטאים, דרך הזמנות בתי מלון והסעות וכלה בקליטת תוצאות המשחקים והצגתם באתר המכביה. היקף הפרויקט
מוערך במיליון שקל.

 

מערכת המחשוב מתוכננת לעלות לאוויר בתחילת 2012 ותספק לוועד המארגן את התשתית הנדרשת לתכנון וארגון המכביה באופן ממוחשב, כמו גם ניהול משחקי המכביה ה-19 בזמן אמת.

  

מערכת המחשוב תתבסס בין השאר, על תשתית Microsoft Dynamics CRM לפיתוח מערכות המותאמות באופן אישי לצרכים הייחודיים של ארגון מכבי. היישום יבוצע בשיתוף עם חברת E4D.

  

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור, מסר: "אנו גאים על בחירתנו להקמת מערכת מחשוב לניהול ותפעול משחקי המכביה, אשר היתה מאז ומתמיד אירוע הספורט המרכזי של יהדות ישראל והעולם וטיפחה מצוינות לצד ציונות. במסגרת זו ירתמו יכולותיה המקצועיות הגבוהות והניסיון רב השנים של לטלדור לפיתוח בסביבת Microsoft Dynamics CRM, לטובת הקמת מערכת מתקדמת לניהול אירועי תנועת מכבי וקהילת החברים בה בארץ ובעולם".

  

איל טייברגר, מנכ"ל מכבי תנועה עולמית הוסיף: "אנו נערכים לקראת המכבייה בכל מישור ובתחום הטכנולוגי בפרט. יש חשיבות רבה לנושא ניהול ותפעול המכבייה, ולכן בחרנו להשקיע כספים רבים בפיתוח התוכנה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x