שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

דיקומנו מגייסת עובדים

חברת התוכנה תגייס עד סוף השנה כ-20 עובדים חדשים, בהם מפתחים בתחומי SAP. כיום מונה החברה 50 עובדים

כתב כלכליסט 10:3217.07.11

חברת התוכנה דיקומנו, העוסקת בפיתוח מוצרים משלימים וטכנולוגיות מתקדמות עבור סביבות ERP-SAP, הודיעה היום (א') כי עד סוף השנה תגייס כ-20 עובדים חדשים, בהם מפתחים מומחים בתחומי ה-SAP. בחברה מועסקים כיום כ-50 עובדים. מהחברה נמסר כי גיוס זה מתבצע בהמשך לחתימת הסכמים על מספר

פרויקטים גדולים בארגונים במגזר הבטחוני, התעשייתי והעסקי.

 

דיקומנו זכתה לאחרונה במכרז של מינהל הרכש והוכרזה כאחת משלוש החברות המאושרות על ידי צהל לאספקת שרותי תוכנה בארבע השנים הבאות. במסגרת ההסכם תספק החברה לצהל שירותי ייעוץ ופיתוח במערכות SAP. בנוסף חתמה דיקומנו על הסכם ארוך טווח עם כלמוביל לניהול ולתיחזוק מחלקת הפיתוח באגף מערכות המידע שלה. ההסכם מוערך במיליוני שקלים בשנה. בנוסף, הורחבה פעילות פיתוח המוצרים של החברה באופן משמעותי.

 

מנכ"ל דיקומנו גילי סהר מסר כי "אין ספק שאנו חשים את הגאות בשוק, שמביאה את הלקוחות לבחינה ולהתאמת תהליכי עבודה מתקדמים. ארגונים רבים מפנימים את העובדה שפיתוח מהווה את המנוע לכלל התהליכים העיסקיים שלהם. הסביבה התחרותית, הצורך בהתייעלות ובשיפור מתמידים והרצון להוביל, גורמים לארגונים רבים לבצע פרויקטים במערכות המחשוב ולהתייעל בדרכים שונות. כתוצאה מכך, אנו נדרשים לפרויקטים מעניינים שנועדו לתמוך במהלכים אלה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x