• תפריט
IT בעולם

אורקל הכריזה על מערכת פיתוח יישומים גם לסלולר

המערכת מאפשרת לפתח במהירות יישומים קיימים להתקנים ניידים

כתב כלכליסט 13:0920.03.11

חברת אורקל הכריזה על הרחבה עבור Oracle Application Development Framework, הנקראת Oracle ADF Mobile Client. ההרחבה מאפשרת למפתחים להשתמש ביכולותיהם הקיימות כדי ליצור יישומים גם עבור התקנים ניידים.

 

ההרחבה החדשה היא חלק מהרחבת התמיכה של אורקל בפיתוח יישומי ג'אווה

לתחום הסלולר. ההרחבה מפשטת את תהליך יצירת ופריסת היישומים בזכות שימוש במערכת ממשק משתמש סטנדרטית לג'אווה, ועל ידי אספקת כלים עבור כל ההתקנים הנתמכים. המפתחים יכולים לבנות את היישום פעם אחת ואז ליישם אותו במספר התקנים, מבלי כל צורך פיתוח מחדש לפלטפורמות החדשות. ניתן לפרוס את היישומים ישירות בהתקנים, עם תמיכה ראשונית בבלקברי (RIM) ובמכשירים הפועלים תחת Windows Mobile של מיקרוסופט. כמו כן ההרחבה מציעה פתרונות למגוון יישומים, כולל אספקת שירותים בשטח, ניהול מחסני סחורות וכן ביצוע הזמנת סחורות של לקוחות וקמעונאות ומיכון של כוח עבודה.

 

Oracle ADF Mobile Client היא מוצר משלים עבור Oracle ADF Mobile Browser, מוצר שמאפשר למפתחים לבנות יישומים ארגונים מקושרים עבור מגוון רחב של דפדפנים בהם משתמשים בהתקנים ניידים. כלי ניהול הנתונים והגישה להתקנים הכלולים בהתקן שמציעה Oracle ADF Mobile Client ממצבים אותה כפלטפורמה מיטבית להרחבת היישומים הארגוניים הקיימים גם אל שימוש במרחב הנייד.

 

"האימוץ המוגבר של יישומים ניידים דורש ממפתחי ג'אווה ליצור ולהרחיב יישומים ניידים מהר יותר מאשר אי פעם", מציין טד פארל, ארכיטקט ראשי וסגן נשיא בכיר בקבוצת הכלים והתווכה באורקל. "Oracle ADF Mobile Client ו-Oracle ADF Mobile Browser מאפשרים למפתחים למנף את ערכת היכולות הנוכחית שלהם כדי לפרוס יישומים לרוחב מספר התקנים ופלטפורמות ניידות וכמו כן לטפל בדרישות הניידות הגדלות במהירות בתוך הארגון".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x