$
אייפד

האייפד הבא מגיע: אפל תקיים מסיבת עיתונאים ב-2 במרץ

אחרי שמועות ודיווחים סותרים, שלחה אפל הזמנה רשמית לאירוע שייערך בסן פרנסיסקו, שלפי כל ההערכות תושק בו גרסה חדשה לטאבלט הפופולרי. לפי דיווחים קודמים, אייפד 2 יכלול מצלמה קדמית ויהיה קל יותר מהראשון

דור צח 19:1623.02.11
אפל שלחה היום (ד') הזמנות למסיבת עיתונאים שתיערך ב-2 במרץ, ובה היא צפויה להשיק את אייפד 2 - הגרסה החדשה של הטאבלט הפופולרי שהיא מייצרת, שמכר עד כה יותר מ-15 מיליון יחידות ברחבי העולם. בהזמנה לאירוע מוצג המסך של האייפד.

 

בכך נותנת אפל אישור להערכות שהתפרסמו היום ולפיהן האייפד החדש יושק בתאריך זה. מוקדם יותר השבוע דווח כי השקת האייפד מתעכבת ועשויה לגלוש לתוך הרבעון השני של השנה.

 

ההזמנה לאירוע ההזמנה לאירוע

 

 

הגרסה הראשונה של האייפד הושקה בינואר 2010 בידי סטיב ג'ובס, שפרש מאז לחופשת מחלה, והחלה להימכר באפריל באותה שנה. כמו ההשקה ההיא, גם השנה הוזמנו העיתונאים ל"מרכז ירבה בואנה לאמנויות" בסן פרנסיסקו.

 

אפל לא מסרה אילו שיפורים יכלול האייפד החדש ביחס לקודמו, אך לפי דיווח ב"וול סטריט ג'ורנל" לפני כשבועיים, המכשיר יהיה קל יותר מקודמו, יכלול מצלמה קדמית ויגיע עם מעבד מהיר יותר. להערכת העיתון, מחיר הטאבלט החדש בארה"ב יהיה דומה לזה של הנוכחי - 829-499 דולר.

 

הערב נערכה אסיפת בעלי המניות של אפל, שבה נדחתה הצעה להציג תוכנית ירושה מסודרת ליום שאחרי עזיבתו של מנכ"ל החברה, סטיב ג'ובס, הנמצא בחופשת מחלה. בתמונות וסרטוני פפראצי שפורסמו לאחרונה נראה ג'ובס כשהוא כחוש ומתנדנד, מה שהגביר את החשש לבריאותו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x