$
התעשייה

אורנה ברי תמונה לסגנית נשיא ב-EMC העולמית

ברי כיהנה בעבר כמדענית הראשית במשרד התמ"ת וכיו"ר קרנות איגוד ההון סיכון. ענקית מערכות המידע מעסיקה בישראל כ-650 עובדים

אסף גלעד 10:3601.12.10

ד"ר אורנה ברי, שכיהנה בעבר כמדענית הראשית במשרד התמ"ת וכיו"ר איגוד קרנות ההון סיכון (IVA), תמונה היום (ד') לתפקיד סגנית נשיא בכיר ב-EMC העולמית ולמנהלת מרכז החדשנות של החברה בישראל. ברי תהיה אחראית על האסטרטגיה והביצוע של כל היבטי פעילות המרכז בישראל.

 

EMC היא

אחת מהחברות הגדולות בעולם בתחום מערכות המידע והתקשורת, ומתחרה מול IBM ,HP, וחברות ענק נוספות. "אני מחויבת לאתר הזדמנויות נוספות עבור EMC להגדלת נוכחותה בשוק באמצעות שותפים חדשים, קשרים עם האקדמיה ויוזמות אחרות רלוונטיות לאסטרטגיה שלה" אמרה ברי הבוקר.

 

מינויה של ברי הוא חלק משינוי אסטרטגי שמבצעת EMC במערך הפיתוח בישראל, שבמסגרתו יאוחדו מרכזי הפיתוח של החברה ברמת גן, נתניה והרצליה, במבנה חדש המוקם בימים אלה בהרצליה פיתוח. החברה מעסיקה בארץ כ-650 עובדים.

 

ברי כיהנה בתפקיד המדען הראשי במשרד התמ"ת משנת 1996 ועד 2000, לאחר מכן מונתה לשותפה עצמאית בקרן ג'מיני, ובמסגרת תפקיד זה משמשת כיו"ר פריימסנס, החברה הישראלית שפיתחה את מנוע החומרה לקינקט של מיקרוסופט. בין השנים 2007 ל-2009 שימשה ברי כיו"ר איגוד קרנות ההון סיכון ולאחר מכן כיהנה כיו"ר לשכת הסחר אוסטרליה-ישראל.

 

מרכז החדשנות בישראל, המכונה בחברה "מרכז המצוינות", הוא חלק ממערך גלובלי של מרכזים שהקימה EMC ופועלים כיום בהודו, סין, מצרים, רוסיה ואירלנד. המרכזים מתמקדים בפתרונות אבטחה, וירטואליזציה, ניהול מידע וניהול תכנים ארגוניים. המרכז בארץ ימשיך לשתף פעולה עם ארגון המכירות והשירותים של החברה בישראל, בראשות דני נויברגר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x