שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
סטארט-אפים והון סיכון

פטרהטק של מודי בן-ש"ך גייסה 15 מיליון דולר

זהו סבב הגיוס השני של החברה, הידועה גם בשם GasnGo, כשם המוצר שלה - מערכת דלקנים מבוססת תקשורת אלחוט לציי רכב

אסף גלעד 09:5124.08.10

חברת פטרהטק, הסטארט-אפ החדש של מודי בן-ש"ך, גייסה 15 מיליון דולר בסבב גיוס שני בתוך שנה. בדצמבר האחרון נחשפה החברה לראשונה ב"כלכליסט", לאחר שהשלימה גיוס של 20 מיליון דולר בהובלת בן-ש"ך עצמו, לשעבר מנכ"ל פז.

  

את סבב הגיוס הובילה ענקית הביטוח האמריקאית
אלגני קפיטל (Alleghany Capital), בסיועו של משרד עורכי הדין י. זלצמן, כילת, קנולר, גראוס, סלמון ושות'. אלגני מפעילה בארה"ב כמה מותגי ביטוח, בהם RSUI גרופ אינק., קפיטל טרנס אמריקה ופסיפיק קומפנסיישן קורפוריישן, בעיקר בתחומי הרכש וציי הרכב.

 

פטרהטק, הידועה גם בשם GasnGo, על שם המוצר שפיתחה, מפתחת מערכת דלקנים מבוססת תקשורת אלחוט, המותקנת על גבי מכוניות ובתחנות דלק. המערכת של החברה מאפשרת מעקב ופיקוח דקדקני אחר תדלוק ציי רכב. עוד מפתחת החברה מוצרים משלימים כמו מערכת סליקה המנהלת את חיוב המכוניות עבור ציי רכב. בניגוד למערכות קיימות, כגון זו של אורפק הישראלית, למערכת של GasNgo עלויות התקנה נמוכות ומשך התקנה קצר.

 

יתרונות אלו הקנו לחברה לקוחות משלמים, בהן חברת פז שתפרוס את מערכות החברה בכל תחנות הדלק שלה; וחברות דלק בצפון אמריקה, אירופה ומקסיקו. את החברה הקימו בשנת 2005 יואב וילנאי ואבי ילון, יוצאי קבוצת פז גם הם. במשרדי החברה ברעננה מועסקים כעשרה עובדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x