$
סטארט-אפים והון סיכון

תמיר פישמן: מזכר ההבנות למכירת קופרגייט אינו בתוקף

כך על פי הודעה לבורסה שפרסמה קרן ההון סיכון, המחזיקה במניות קופרגייט. ייתכן שהפרסומים המוקדמים על רכישת הסטארט-אפ קופרגייט על ידי מלאנקוס עצרו את המגעים בין החברות

אסף גלעד 13:4405.08.09

קרן ההון סיכון של תמיר פישמן, בעלת מניות מרכזית בחברת הסטארט-אפ קופרגייט, פרסמה בשעה האחרונה הודעה לבורסה לניירות ערך בתל-אביב שלפיה הסכם ההבנות לרכישת קופרגייט על ידי חברת מלאנוקס איננו בתוקף. על פי ההודעה שפרסמה תמיר פישמן, ניהלה קופרגייט משא ומתן עם כמה רוכשים פוטנציאליים

- בהם מלאנוקס. קופרגייט אכן חתמה על מזכר הבנות בלתי מחייב בין מלאנוקס, לפי שווי חברה של כ-200 מיליון דולר, ואולם כעת נכון למועד פרסום ההודעה בבורסה, הסכם זה אינו בתוקף.

 

ישנן הערכות היא כי הפרסומים אמש על דבר המכירה עצרו באופן זמני את המשך המגעים בין קופרגייט לבין מלאנוקס. אמש (ג') פורסם כי חברת ההייטק הישראלית מלאנוקס עומדת לרכוש את חברת הסטארט-אפ קופרגייט תמורת 190 מיליון דולר. עם זאת, על פי הערכות אחרות, עליות השערים בשוקי ההון בתקופה האחרונה השפיעו על שווי קופרגייט, ולכן ההסכם שעליו משקף לה ערך נמוך מדי.  

 

עוד נכתב בדיווח כי "קופרגייט עשויה להמשיך במגעים בקשר עם רכישתה האפשרית על ידי רוכשים פוטנציאליים, קיימים או אחרים ובכלל זה עם אותו גורם עמו נחתם מזכר ההבנות הבלתי מחייב, אשר נכון למועד הדיווח אינו בתוקף".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x