סטארט-אפים והון סיכון

בלעדי: קוואליסיסטמס גייסה 3.5 מיליון דולר

את הגיוס הובילו משקיעים פרטיים, בהם קבוצת פישמן, אלטשולר שחם וטאו השקעות. בכוונת החברה להכפיל את הסכום ולהשלים סבב גיוס של 7 מיליון דולר

מאיר אורבך 10:5022.04.09

חברת קוואליסיסטמס, המפתחת פתרונות לניהול בדיקות אוטומטי וניהול איכות, גייסה 3.5 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים. ל"כלכליסט" נודע שהחברה החברה פועלת להשלים את סבב הגיוס לכ-7 מליון דולר.

 

בין המשקיעים בחברה: קבוצת פישמן; טאו תשואות; אלטשולר שחם; שטראוס השקעות ואריה פיינגולד, אחד היזמים הוותיקים בתעשיית ההייטק בישראל. פיינגולד היה ממקימי חברת דייזי וחברת מרקורי, שנמכרה ל-HP ב-4.5 מיליארד דולר.

 

קוואליסיסטמס הקימה לאחרונה מערך מפיצים בסין, ביפן, בקוריאה, בטייוואן, בהודו ובאוסטרליה, במקביל לסניפים מקומיים הפועלים בהצלחה כבר יותר משנתיים בגרמניה, באנגליה ובעמק הסיליקון בארצות הברית. בארץ מעסיקה קוואליסיסטמס 65 עובדים במשרדיה שביהוד.

 

לאחרונה חתמה קוואליסיסטמס על עסקה בכ-2 מיליון שקלים עם דויטשה טלקום. עם לקוחות החברה נמנים RAD ,SanDisk ו-Ceragon Networks.

 

"אנו צופים הישגים לקוואליסיסטמס למרות המשבר הכלכלי, המייצר עבורנו הזדמנות לצמיחה", מספר ליאור קוריאט, מנכ"ל החברה. "המערכת שפתחנו מקצרת במידה ניכרת את משך זמן כתיבת הבדיקות והרצתן. ברמה העסקית המשמעות היא חיסכון מיידי ניכר בעלויות הפיתוח והייצור. אלה יתרונות בולטים המדברים לכל חברה יצרנית במיוחד בעת הזו עם הצורך הגובר לקיצוץ בהוצאות".

 

גלעד צ'יטאיאט, סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה מוסיף ומעדכן כי "סגרנו את הרבעון הראשון עם מכירות מעבר ליעדים שאפתניים, ופנינו לרבעון מוצלח נוסף שבו נשיק אפליקציה ייחודית במערכת המשפרת באופן דרמטי את יכולות הבדיקה, ומאפשרת לחברות להתמודד עם אתגרים רבים בתחום, שקודם לכן דרשו השקעה של עשרות שנות פיתוח" .

 

קוואליסיסטמס - תעודת זהות

 

תחום עיסוק: מפתחת פתרונות לניהול בדיקות אוטומטי וניהול איכות

שנת הקמה: 2003

מספר עובדים: 65

גיוס כספים: 15.75 מיליון דולר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x