באנר ניו יורק שלי

ועידת ניו יורק

ועידת ניו יורק: כשהזמן בעיר ללא הפסקה עוצר מלכת, אתה יודע שפגעת

אורי אלון, הבעלים והיו"ר של הסטארט-אפ קומפאס ובעלי קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, כותב לקראת ועידת ניו יורק של כלכליסט Mind The Tech NY2017: רגע אחד בפגישה אחת בניו יורק גרם לי לפתח אמונה עזה במוצר החדש של החברה שלי

אורי אלון 17:2618.04.17

לפני כשנה קיימתי פגישה עם צוות המתכנתים של הסטארט-אפ שלי במשרדי החברה בשדרה החמישית במנהטן. בפגישה, שבה נכחו גם מנהלים נוספים בחברה, צוות המפתחים הציג לנו את המוצר החדש של החברה.

 

החברה – קומפאס – מפעילה פלטפורמה טכנולוגית שמאפשרת למשתמשים ולסוכנים לקבל החלטות מושכלות בתחום הנדל"ן באמצעות הצגת מידע על מגמות בשוק בזמן אמת. המוצר החדש שם דגש על שיתופיות. המפתחים הראו לי כיצד שיתופיות היא אלמנט חשוב בשיפור היעילות של תהליך איתור של נכס שמתאים לרכישה. על פניו, הרשת הפכה מידע רב לזמין, אך הנתונים שהם הראו לי המחישו לי עד כמה המגע האנושי עדיין דרוש בתוך התהליכים האלו.

 

ועידת ניו יורק של כלכליסט תתקיים ב-16-18 במאי. לפרטים ולהרשמה לחצו כאן 

 

בזמן שהם דיברו, הרגשתי איך הזמן עצר מלכת. בזכות העובדה שהדבר התרחש בעיר הכי אינטנסיבית בעולם שזכתה בצדק לכינוי "עיר ללא הפסקה", הבנתי שאני מסתכל על מוצר שהולך לשנות את הסביבה העסקית ושעומד להשפיע על חייהם של משתמשים רבים. 

אורי אלון, ניו יורק אורי אלון, ניו יורק צילום: יח"צ

 

מרגע שנגמרה הפגישה, נדרשו לי כמה רגעים כדי להחליט. החלטתי שהולכים על זה בכל הכוח. והנה, לפני חודש השקנו את Collections – מוצר שמספק לקונים, למוכרים ולמתווכים פלטפורמה פתוחה שמאפשרת להם להתעדכן בכל רגע בשינויים במחיר ובזמינות של נכסים. המוצר מאפשר לעשות הכל באמצעות פלטפורמה אחת, מה שיכול להביא לייעול תהליך קבלת ההחלטות. נכון להיום, משתמשים בה מאות אלפי אנשים ברחבי ארצות הברית.

 

כשהקמתי את החברה לפני ארבע שנים והיא פעלה רק בניו יורק, קולות רבים אמרו לי שאין צורך להתרחב ושכדאי פשוט להנות מההצלחה. אבל הצוות שלי ואני רצינו לחשוב בגדול, להביא לשינוי ולהמציא מחדש את תעשיית הנדל"ן. היום, כולנו מרגישים שהבאנו שינוי אמיתי לענף, לא רק בניו יורק, אלא בכל מקום בארה"ב.

 

* הכותב הוא הבעלים והיו"ר של הסטארט-אפ קומפאס ובעלי קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים

 

לכל כתבות "ניו יורק שלי" לחצו כאן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x